RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Niedziela, 16 Cze 2024, 09:22

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Środa, 17 Maj 2006, 22:20 
Offline
***
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czwartek, 3 Lut 2005, 18:56
Posty: 435
Miejscowość: RADOMSKO
Noo po mojej myśli na szczęście :-) Barca wygrała choć cięzko było pierwsza połowa- porażka na początku starali sie co nieco rozegrać nawet strzelili bramke ale sędzia nie uznał Eto`o faulowany, czerwona kartka dla Lehmana. Myślałem że Barca będzie wtedy dominować na boisku a tu odwotnie Arsenal pierwszy strzelił bramke troche mi mina zżędła, dp konca połowy na fali był Arsenal w Drugiej połowie sytuacja podobna lecz w ostatnie 20-25 min sie cos ruszylo Barca zaczeła ruszać powoli do przodu Rijkard zrobił 2 zmiany i praktycznie one przesądziły o meczu Larsson 2 razy asystował, a Beletti strzelił brameczke :o potem to już tylko BArca podawała piłke między sobą i czekała do końca meczu;d.
Ogólnie mecz ciekawy(2 połowa w pierwszej przyznam się że troche zasypiałem) niczego nie brakowało goli, emocji, karteki ducha walki

FC Barcelona :smile: :smile:
Image

_________________
ImageImageImage

:x !!! Nigdy NIE ZGINIE RKS Nigdy NIE ZGINIE !!! :x


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 18 Maj 2006, 08:19 
Offline
******
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: Niedziela, 9 Maj 2004, 13:24
Posty: 1017
Miejscowość: Radomsko
szkoda, na moj gust to arsenal powinien wygrac, mimo, ze za nimi nie przepadam, grali ladnie.... w 10 nie tylko powstrzymali ataki barcy, ale sami tez atakowali i wolalbym zeby to oni wygrali.... ale kazdy ma wlasne zdanie

_________________
Żółte serce, krew w błękicie, TYLKO eRKSa ponad życie!
Image
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 18 Maj 2006, 13:00 
Offline
**
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 5 Sie 2005, 08:16
Posty: 212
ja tam sie ciesze ze Arsennal przegral, bo uwielbiam Barce. W 18 minucoe meczu nalezala sie czerwona kartka Lehmanowi za ten faul choc szkoda ze nie uznali tego ghola Giuly'ego. w 36 minucie co Eboue upadl to wtedy niezle zasymulowal faul i nie powinno byc gola. Ogonie sedzia byl za Arsenalem. Ale nawet dobrze ze padla ta bramka dla Arsenalu bo wtedy Barca wziela sie do ataku. Ale najlepiej Rijkard zrobil gdy zszedl Oleguer bo on w tym meczu sie nie pokazal. Dobrze ze wszedl Larsson bo on piekne asystyb zaliczyl w tym meczyku. Ogolnie Barcelonie nalezal sie Puchar Europy ale ta brama Eto'o podbudowala druzyne i za 5 minut padla brama zwycieska Belletiego. Potem to jush tylko piekne podanka pod swoja brama, ale na najwyzsze uznanie nalezy sie Victorowi Valdesowi ktory kilka 100% wylapal. Visca el Barca. Barca dlugo czrekala na ten Puchar. Ale szkoda ze nic nie pokazal szczegolnego Ronaldinho.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 18 Maj 2006, 13:16 
Offline
******
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: Niedziela, 9 Maj 2004, 13:24
Posty: 1017
Miejscowość: Radomsko
Marsmall napisał(a):
Potem to jush tylko piekne podanka pod swoja brama.


nie wiem co pieknego jest w grze na czas... :?

_________________
Żółte serce, krew w błękicie, TYLKO eRKSa ponad życie!
Image
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 18 Maj 2006, 13:38 
Offline
**
**

Rejestracja: Poniedziałek, 11 Kwi 2005, 14:44
Posty: 251
moim zdaniem to tylko dzieki Larsonowi barca wypracowala te sytuacje i rownierz naleza sie duze brawa dla zmiennika golkipera arsenalu

_________________
NA ZAWSZE WIERNY I ODDANY KIBIC eRKSy UKOCHANEJ


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 18 Maj 2006, 15:04 
Offline
******
******

Rejestracja: Środa, 13 Paź 2004, 18:35
Posty: 2746
Miejscowość: z Tysiąclecia
scisły ma racje dzięki niemu Barca wygrała.Świetne odegranie piłki pod pole karne i bramka dla Barcy.Ale tak na marginesie to troszeczke cienko grała Barca tak to 70 min(to moje zdanie).Nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie że Ronaldhinio chciał za wszelką cene strzelić bramke(tego sie nie robi)
Brawo Barcelona :razz:

_________________
W POLSCE LICZY SIE TYLKO JEDNO MIASTO - RADOMSKO
W RADOMSKU LICZY SIE TYLKO JEDEN KLUB - RKS RADOMSKO

Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group