RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Niedziela, 16 Cze 2024, 09:08

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 16 Maj 2006, 15:19 
Offline
***
***

Rejestracja: Sobota, 13 Lis 2004, 16:23
Posty: 475
Miejscowość: Jagiellonska
Miom zdaniem najwiekszy blad Janasa to powołanie Rasiaka ten koles nie umie grać:/ Jak widzialem jak grał na meczu Polska - Litwa to mi sie płakac chcialo. Ale jak to powiedział Janas Rasiak może nie jest najlepszym zawodnikiem grającym w polu ale dobrze gra gówką i ja go lubie :/ :/

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 16 Maj 2006, 15:55 
Offline
*
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: Środa, 31 Sie 2005, 17:06
Posty: 177
Miejscowość: piastowska 100%RKS
TERA NIECH JANAS SIE MODLI żEBYU GO RASIAK NIE ZAWIóDł(do ojca dyrektora)

_________________
Image
WYCHOWANI W NIENAWIśCI RADOMSZCZAńSCY TERRORYśCI


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 16 Maj 2006, 16:42 
Offline
***
***

Rejestracja: Wtorek, 19 Paź 2004, 08:48
Posty: 395
Miejscowość: Radomsko
Moim zdaniem to jest sporo bledow po stronie trenera Janasa choc jak sam mowi za wszsytko bierze odpowiedzialnosc mimo to wybiegajac w przyszlosc to my tez bedziemy sie wstydzic za wyniki reprezentacji i znowu bedzie wielka porazka calej polskiej reprezentacji.
Jak dla mnie brak Dudka to najwieksza pomylka fakt faktem nie jest pierwszym bramkarzem w swojej druzynie i siedzi na lawie ale Reyna jest ulubionym bramkarzem terenera Liverpoolu i dlatego na niego stawia.
Dudek to bramkarz ktory bronil juz w waznych imprezach gra w lidze angielskiej ktora uwazana jest za jedna z najlepszych wygral Lige Mistrzow itd....
Jesli chodzi o Boruca to gra w przecietnej druzynie bo tak naprawde to co Celtic zdobyl w Europie mistrzostwa Skocji juz nam sie znudzily a i jego postawa w paru meczac pokazal ze nie jest bramkarzem pierwszej klasy.
Jesli chodzi o Frankowskiego i Klosa to pierwszy jest troche bez formy Klos nigdy go nie lubialem wiec dobrze ze nie jedzie.
Jak dla mnie najwieksza porazka jest zabranie Rasiaka na mundial on nam nic dobrego nie przyniesie pilkarskie drewno z niego i tyle.
Patrzac na trenera Janasa musi miec swoja wizje gry skoro zabral takich pikarzy jak dla mnie wydaje mi sie ze Janas postawil wszystko na jedna karte-jesli wyjda chocby z grupy to bedzie wielkim trenerem bo zabral takich ludzi w ktorych wierzyl bo jesli odpadniemy w fazie grupowej to notowania trenera bardzo spadna gdyz fachowcy pilkarcy beda gdybac co by bylo gdyby pojechali Dudek i inni no ale pozyjemy zobaczymy....
Ja jakko kibic pilkarski pozostaje mi tylko zyczyc powodzenia naszej reprezentacji na mundialu w Niemczech....


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 17 Maj 2006, 00:14 
ja nie rozumiem myslenia takich kolesi jak szakal. znasz sie na pilce podejrzewam, wiec jak mozesz tak pierdolic. dudek nie gra nic, a to jest bramkarz, tam mozna miec przecietna forme ale jak sie gra to jest zupelnie inaczej, co z tego ze bronil waznych meczach, nie gra = nie jedzie proste, po co ma jechac jako 3 bramkarz jak moze jechac mlody zeby sie obyl z tak wielka impreza, jak bylo po mś w korei? majdan sie zdziadzil, matysek skonczyl kariere i zostal tylko dudek badz co badz wiekowy zawodnik. a tak to po mś2006 zostanie boruc, kuszczak i przedewszystkim fabianski. kolejna sprawa to franek. nie odblokowal sie w tych ostatnich meczach wiec nie ma sensu go zabierac, zrobil duzo strzelil wazne bramki, ale jest bez formy. jak dla mnie nie powinien jechac tylko mila. reszta kadry jest super. a co do krytykujacych jelenia, to hehe widac ze znaja tego pilarza tylko z repry. ten chlopak przewyzsza polska lige o klase, jest pilkarzem wszechstronnym i spokojnie sobie da rade. popieram jockera! kadra trafiona prawie w stu procentach.


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 17 Maj 2006, 10:06 
Offline
Master of Typer 2005
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czwartek, 20 Lis 2003, 19:48
Posty: 1427
Miejscowość: RadomskO
fakt masz racje.. kumam ale szkoda ze Jurka nie zabral kij ze nie gral przez okolo rok bo benitez woli swojego rodaka w bramie posadzic ale wiesz fabianski jest mlodym znakomitym pilkarzem mysle ze podola temu zadaniu jakie dostal ale patrzac z innej strony to jest mlody i presja trema moze go galancie zezrec jak wyjdzie np w ostatnim meczu nie mowie ze tak akurat musi byc. moze akurat ma silna psyche i podola . jedno mnie zastanawia co tam robi Brozek to dla mnie jest glupota . przeciez . wedlug mnie saganowski bardziej zasluzyl na pojechanie na MS.. Tak samo Gancarczyk zagral chlop pare meczow w reprezentacji i stal sie ulubiencem Janasa. to tez chore . podobnie jest z Giza.no chuj przeciez mamy lepszych od nich na te pozycje bardziej ograni z reszta.no ale pozyjemy zobaczymy. nie bedzie zle.wkoncy 23osobowa kadre wybral sam trener a nie jak 4 lata temu pzpn

nr.1 Artur Boruc :-x :-x :-x

_________________
Image
TO TRZEBA PRZEŻYĆ ŻEBY TO ZROZUMIEĆ ABY W TO UWIERZYĆ !


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 17 Maj 2006, 11:24 
wiesz tak jak powiedzial redaktor kołtoń, ostatnio jest moda na autorskie kadry i ta nasza tez taka jest. poki co janas jest bohaterem przynajmniej do czerwca, potem albo bedzie jak pan Górski albo bedzie nikim :) co do brozka to rzeczywiscie mozna sie zastanowic, mysle ze wielu pilkarzy z tej nowej kadry to zaplecze na przyszlosc konsekwencja naszej gry na mundialu moze byc dobry wystep w eliminacjach ME. co do tremy fabianskiego, on podejrzewam ze i tak nie zagra. jedzie po to by tam byc by czuc magie tego pilkarskiego swieta. natomiast jesli chodzi o gize, to na jego obrone moze byc jedynie to ze gra ciagle nie grzeje lawy, niestety tylko w slabej cracovii, pozatym ma naprawde swietna technike, wychowal sie na hali grajac w futsal i swoja technika przerasta o kilometr. garncarczyk gra systematycznie w swojej druzynie, w silnej lidze rosyjskiej. jednak mysle ze to tez zaplecze na nastepne lata. podumowujac nie ma co si przejmowac bo jak wiadomo pierwsza jedenastka bedzie taka jak byc powinna, jedynie w wypadku gdy wejdzie ktos z lawki mozemy sie pozytywnie zaskoczyc:) jak dla mnie to boruc-zewlakow,baszczynski,jop,bak-krzynowek,sobolewski,szymkowiak,jelen-zurawski,smolarek. nie wyglada to tak zle a zmiennikow mamy paru: kuszczak,garncarczyk i dudka na skrzydlach,radomski i mila srodek, gorawski i kosa skrzydla pomocy, rasiak i brozek atak. takze spokojnie ! damy rade na pewno ekwador i kostaryka sa w naszym zasiegu, tylko chlopaki musza podejsc na pelnym luzie,a co do luzu to wlasnie brozek jest czlowiekiem obdazonym naprawde mocna psychika wiec na koncowki moze sie sprawdzic. a i jeszcze jedno, kuszczak jest bliski przejscia do MU takze moze byc ciekawie! pozdro i do zoba w Niemczech!


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 17 Maj 2006, 16:10 
Offline
**
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 5 Sie 2005, 08:16
Posty: 212
Mielczar: to co powiedziales o Jeleniu to sie starego spytalem po co go wzial a odpowiedzial mi:
,,Jelen przyda sie w druzynie bo jest szybki a przeciwnicy go nie beda kryc poniewaz go nie znaja"
Czyli jednak moj blad ze powiedzialem ze on nie umie grac, ale w Wislie Plock co nie co pokazuje ale jak na MS zagra to sie zobaczy

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 23 Maj 2006, 17:51 
Offline
***
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: Środa, 7 Lip 2004, 21:26
Posty: 313
Miejscowość: stąd
Janas awansował, janas powołał, janasa rozliczymy. Proste. On rządzi, on decyduje, on odpowiada.

_________________
Człowiek to brzmi dumnie........


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group