RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Poniedziałek, 17 Cze 2024, 11:02

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 63 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Środa, 4 Maj 2005, 00:50 
Kilka zdań o niejakim TEDzie

Tadeusz D. ktorego wszyscy w Radomsku "kochamy"


1) odnosnie Jacka Krzynówka...

16 dni Tadeusz Dąbrowski był prezesem Pogoni. Złożył rezygnację, by nie stracić pieniędzy, jakie dostaje za kontrakt Jacka Krzynówka. Nie wiadomo, kto będzie jego następcą w szczecińskim klubie.

Rzecz w tym, że Dąbrowski już zainkasował pieniądze za tegoroczną grę Jacka Krzynówka w Bayerze Leverkusen.
- To nie są małe pieniądze, bo moja prowizja wynosi 15 proc. tego, co zarabia Jacek - wylicza Dąbrowski.

( czytaj wiecej: http://miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34946,2655166.html )

Pan Tadeusz D. zebral całą kase za transwer Krzynówka za granice a teraz bierze miesiac w miesiac, rok w rok 15% tego co Jacek zarabia (a zarabia sporo jest na 2 miejscu w srod piłkarzy (po Jerzym Dudku))
Wiec prosze sobie wyobrazic jaka to kasa!!


2. Mecz Lech - Pogoń


Wiadomość o śmierci papieża spowodowała wybuch płaczu u znacznej większości fanów "Kolejorza". Spiker polecił wszystkim rozejść się do domów, a piłkarze udali się do szatni. Jak później dowiedziała się INTERIA.PL, w rozmowie z arbitrami na środku boisku brał udział nowy prezes Pogoni Tadeusz Dąbrowski.
- Ale powtórzony mecz zaczynamy od 39. minuty, od stanu 0:1 - rzucił zdenerwowany. Na to odparł mu jeden z piłkarzy: - Panie prezesie, w takiej chwili pan myśli o wyniku...

(chcesz wiecej zobacz: http://sport.interia.pl/news?inf=608324 )

Zostawie to bez komentarza, bo co to za człowiek który nie zwaza nawet na smierc naszego ukochanego Ojca Swietego Jan Pawla!!


3)

Pan Tadeusz D. obecnie chce rozwalic PKS ( pekaes ) jeden z wiekszych zakladów pracy jakie zostaly w Radomsku. Podobno wytoczyl sprawe i ja wygra bo PKS Radomsko zalegalo mu ze splata jakis pieniedzy a on naliczyl sobie takie odsetki ze glowa mala! Jakby sprzedali 80% wszystkich autobusow to by moze starczylo! Pan Tadeusz D. nie chce isc na ugode tylko wola calej sumy a to rowna sie z koncem istnienia tej firmy! Nie dośc ze mamy takie bezrobodzie w R-sku to jeszcze cos takiego !! Szkoda gadac!

4) Kolejny przekret pana Tadeusza D.

Po wczorajszym artykule w "Gazecie" rodziny tragicznie zmarłych siatkarzy Avii Świdnik dostały pieniądze pochodzące z imprezy charytatywnej.

W grudniu w Radomsku gwiazdy polskiego sportu - Jacek Krzynówek, Maciej Zegan i Mariusz Czerkawski - zbierały pieniądze dla rodzin siatkarzy Avii, którzy w październiku zginęli w wypadku samochodowym. Udało się zgromadzić 40 tys. zł, ale przez ponad cztery miesiące pieniądze nie trafiły tam, gdzie powinny. Dopiero po interwencji "Gazety" organizator imprezy Tadeusz Dąbrowski przypomniał sobie, że nie przekazał pieniędzy. - Żałuję, że tak późno, ale wszystko już załatwiłem. Teraz mam już czyste sumienie - twierdzi Dąbrowski. - Przed domem czekał na mnie posłaniec. Dostałam 4902 zł. Przekazałam adresy rodziców Jakuba Zagai i Łukasz Jałozy - mówi matka Wojciecha Trawczyńskiego Barbara. Każda z trzech rodzin ma dostać taką samą kwotę, bo jak mówi Dąbrowski, resztę z 40 tys. zł przeznaczono na organizację imprezy.


Mozna jeszcze wymieniac wiele rzeczy, nie myscie ze jestem anty (ja bylem wczesniej za TEDem, zawsze na niego glosowalem (ostatnio wrocilem do R-ska na wybory by odwolac pieknego Slowinskiego, ale potym co czytam w necie i w gazetach, to mam juz dosyc tego czlowieka!

Zastanówcie się skąd on się dorobił kasy! Odpowiedz prosta na przekretach i krzywdzie biednych ludzi! Wiec zastanowcie sie nastepnym razem jak bedziece skandowac to nazwisko i czy warto by on wracal do RKSu??


Pozdro dla kumatych! :-)


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 4 Maj 2005, 05:55 
Offline
******
******

Rejestracja: Środa, 13 Paź 2004, 18:35
Posty: 2746
Miejscowość: z Tysiąclecia
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

_________________
W POLSCE LICZY SIE TYLKO JEDNO MIASTO - RADOMSKO
W RADOMSKU LICZY SIE TYLKO JEDEN KLUB - RKS RADOMSKO

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 4 Maj 2005, 09:59 
Offline
**
**

Rejestracja: Poniedziałek, 11 Kwi 2005, 14:44
Posty: 251
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: POZOSTAWIE TO BEZ KOMENTARZA!!

_________________
NA ZAWSZE WIERNY I ODDANY KIBIC eRKSy UKOCHANEJ


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 4 Maj 2005, 10:23 
Offline
*****
*****

Rejestracja: Środa, 31 Mar 2004, 09:00
Posty: 925
Miejscowość: Radomsko
KOLO CHUJA MI TO LATA!!! :-P
KAZDY ORZE JAK MOZE!!! - Takie czasy. :smile:
JAKBYS MIALTYLE KASY CO ON TEZ BYS KRADL! :)

Ciekaw jestem czy wiecie ile kasy przeznaczane jest w budzecie naszego miasta na towarzystwo przyjaciol izraela?? :x

Czekam na odpowiedzi :lol:

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 4 Maj 2005, 10:45 
Offline
Master of Typer 2006,2009

Rejestracja: Środa, 5 Maj 2004, 19:45
Posty: 389
Miejscowość: WWA
Cytuj:
KAZDY ORZE JAK MOZE!!! - Takie czasy.
JAKBYS MIALTYLE KASY CO ON TEZ BYS KRADL!


Ale chyba czasy nie usprawiedliwiają patologicznych zachowań!!!! Nawet ciężkie... :cry:

Czyli jak - każdy kto ma "tyle kasy" to kradnie? Czy żeby "mieć tyle kasy" to trzeba kraść? :-D

Co do konkursu - czy nagrodą jest tydzień na izraelskiej plazy czy wycieczka na mecz Ajaxu Amsterdam? :-P U kogo można się zapisać ? :lol:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 4 Maj 2005, 10:52 
Offline
*****
*****

Rejestracja: Środa, 31 Mar 2004, 09:00
Posty: 925
Miejscowość: Radomsko
Jak ktos kiedys powiedzial: "...pierwszy milion trzeba ukrasc.."
I mial racje :-)

To konkurs bez nagrody.
Ale dobrze wiedziec gdzie chcialbys jechac :lol:

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 4 Maj 2005, 11:02 
Offline
Master of Typer 2006,2009

Rejestracja: Środa, 5 Maj 2004, 19:45
Posty: 389
Miejscowość: WWA
Taaa, zwłaszcza w taką pogodę jak dzisiaj!!!

...słoneczko...

...lazurowa woda...

...drin z palemką... bezalkoholowy oczywiście :-P

...zapodająca cichutko arabska muzyczka...

...taniec brzucha... ale o tym cicho-sza :-D

Samolot do Haify odlatuje dziś z Okęcia o 18.00, ale jeśli nie chcesz... :D :D :D

PS Zapomniałem wspomnieć o plutonie GROMu, żeby jacyś hamasowcy nie chcieli się ze mną rozerwać...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 4 Maj 2005, 11:07 
Offline
*****
*****

Rejestracja: Środa, 31 Mar 2004, 09:00
Posty: 925
Miejscowość: Radomsko
:) I HAD A DREAM... :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 4 Maj 2005, 11:21 
Offline
Master of Typer 2006,2009

Rejestracja: Środa, 5 Maj 2004, 19:45
Posty: 389
Miejscowość: WWA
:) THAT MY DREAMS COME TRUE :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 4 Maj 2005, 11:44 
We should have brain in order to to have dreams!!!!

pozdro dla kumatych!! :D


Góra
  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 63 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group