RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Niedziela, 16 Cze 2024, 03:00

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Rafał Ozga
PostWysłany: Wtorek, 26 Wrz 2006, 10:32 
Offline
Master of Typer 2007

Rejestracja: Niedziela, 5 Paź 2003, 10:48
Posty: 3604
Miejscowość: z fc Bełchatów
No właśnie co sądzicie o Naszym trenerze(jeszcze Naszym)? Wg mnie udało Mu sie zrobić - poskładać zespół z niczego. Procz paru ogranych graczy ten zespoł nie ma doświadczonych zawodników a jednak zdołał zremisować z Sokołem A.Ł.czy rezerwami Bełchatowa. Obecni zespół ma troche dołek i czy za to powinno rozliczać się trenera czy piłkarzy również ? To są tylko i włącznie moje przemyślenia jeśli ktoś ma sowje i godne uwagi niech sie wpisuje

_________________
Image
Image
http://www.vsprint.pl/ Audyt allegro, wsparcie sprzedaży, tworzenie strategi


Ostatnio edytowany przez mlekolak, Wtorek, 26 Wrz 2006, 10:43, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 26 Wrz 2006, 10:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 1 Wrz 2006, 15:51
Posty: 29
Miejscowość: Radomsko
Wydaję sie, że wina leży po stronie piłkarzy.Widać brak zaangażowania.
A za taką nędzną kasę jaką dostają to i dobry trener ich nie zmotywuje.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 26 Wrz 2006, 10:49 
Offline
Master of Typer 2005
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czwartek, 20 Lis 2003, 19:48
Posty: 1427
Miejscowość: RadomskO
moze i jest to wina pilkarzy ale przeciez to nie sa jacys wielcy kopacze o znanych naziwskach nie liczac Czarka i Tomka . reszta kopaczy brana ze slabiutkich klubow okregowych i nie dziwcie sie im ze wysiadaja z kondycha , mecz co 3-4 dni kademu moze pusc nie pomysli.Ale patrzac z innej perspektwy to sa pilkarze ktorym powinno zalezec na dobrych wynikach no nie mowie ze im nie zalezy ale troche wiecej wiary w swoje umiejetnosci i wiecej zaangazowania

fakt faktem jest taki ze sa zawodnicy bez klubow ktorzy sa ograni w 2 lidze i czekaja tylko az ktos ich ze tak powiem "przygarnie" . moze nasi dzialacze w przerwie zimowej porozgladaja sie troszeczke :)

_________________
Image
TO TRZEBA PRZEŻYĆ ŻEBY TO ZROZUMIEĆ ABY W TO UWIERZYĆ !


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 26 Wrz 2006, 10:53 
Offline
Master of Typer 2007

Rejestracja: Niedziela, 5 Paź 2003, 10:48
Posty: 3604
Miejscowość: z fc Bełchatów
no to napisz ile dostają

_________________
Image
Image
http://www.vsprint.pl/ Audyt allegro, wsparcie sprzedaży, tworzenie strategi


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 26 Wrz 2006, 11:31 
Offline
******
******

Rejestracja: Środa, 13 Paź 2004, 18:35
Posty: 2746
Miejscowość: z Tysiąclecia
Skoro mamy sie wypowiadac to moja zdanie jest takie.
Trener jak to trener jest poto aby piłkarzy mobilizować,szkolic i i zaw szelka cene zmuszać do wielkiego treningu czego u nas akurat nie ma.Chwalic go tylko mozna za to że jakoś dał rade zbudowac z niczego zespół i osiągnąć nim pare pozytywnych wyników.
Co do piłkarzy to przgieli troszke strunę.Kiedyś grało sie nie dla pieniędzy tylko dostawało sie ciuchy,nowe stroje piłki teraz piłkarze patrza ile kasy dostaną.Jak za mało i i na takim poziomie bedę grał.
Do trenera nie powinno sie iec w tym wypadku pretensji ale powinien im zwrócić w tym wypadku uwage.

Gdybym ja był trenerem to napewno przed meczem nie było by imprez w klubach.A jak na drugi dzien zobaczył bym jak gra mój zawodnik to panu dziękuje.A jeżeli trening jest za długi i bardzo meczący to tak samo dziękuje panu za udzial.Jestes piłkarzem a trener jest jak Bóg on decyduje o wszystkim no ale są i tacy co trening aby tylko raz dwa i naraska/Bez przesady.

_________________
W POLSCE LICZY SIE TYLKO JEDNO MIASTO - RADOMSKO
W RADOMSKU LICZY SIE TYLKO JEDEN KLUB - RKS RADOMSKO

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 26 Wrz 2006, 11:34 
Offline
*
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: Środa, 30 Sie 2006, 22:14
Posty: 157
Miejscowość: Centrum
Trener pewnie robi wszystko co moze ale jesli kopacze dostaja zadyszki, gubia odech lub najzwyczajniej w swiecie - co mnie dziwi - nie staraja sie tylko czekaja na gwizdek konczacy spotkanie to efektow nie bedzie. Widac jak bylo na poczatku, grali dosyc slabo ale sie starali, potem gra juz zaczela byc lepsza i nadal sie starali co przynosilo efety w postaci remisow z bardzo dobrymi druzynami. A teraz wszystko umarlo... Moze sie zmieni w najblizszym meczu, miejmy nadzieje... :P

_________________
Zero ambicji odrabiać Wojsko w Policji. CHWDP
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 26 Wrz 2006, 12:17 
Offline

Rejestracja: Wtorek, 4 Sty 2005, 19:54
Posty: 51
Ja sądzę że trener Ozga jest jedną z osób zasługujacych na duzy szacunek za pomoc Rks w trudnym okresie. Przede wszystkim podjął się wyzwania jakim było poprowdzenie drużyny skompletowanej "za pięć dwunasta" sami wiecie z jakich zawodników. Jego drużyna zajmuje na razie bezpieczne miejsce w połowie tabeli i wydaje mi się że nie ma mu co zarzucać.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 26 Wrz 2006, 14:32 
Offline
*
*

Rejestracja: Środa, 3 Sie 2005, 12:52
Posty: 133
tak jak napisał Orzeł, na początku widać było chociaż że sie starają i przynosiło to skutki, ale teraz niestety nie widać takiej chęci do gry jak wcześniej...muszą sie porządnie wziąć do roboty :razz:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 27 Wrz 2006, 18:51 
Offline
*
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: Środa, 31 Sie 2005, 17:06
Posty: 177
Miejscowość: piastowska 100%RKS
z rafałem gram razem w piłke i naprawde ma pojęcie o tym co robi ale trudno mieć do niego pretensje o to że ktoś gra a ktoś lepszy nie gra bo mało kto wie o tym że kto ma grać i tak decyduje nasz prezes i często zmienia skład ten który wystawia ozga.
szacunek dla niego bo musi sie poddawać wpływom prezesa i każda decyzja jest podejmowana przez prezesa.

oby nasz prezes wyluzował bo jeszcze troche to bedzie decydował ilu nas ma na mecze chodzić itp.

ozi trzymaj sie!!!

_________________
Image
WYCHOWANI W NIENAWIśCI RADOMSZCZAńSCY TERRORYśCI


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 27 Wrz 2006, 21:45 
Offline
Master of Typer 2007

Rejestracja: Niedziela, 5 Paź 2003, 10:48
Posty: 3604
Miejscowość: z fc Bełchatów
Według naszej informacji wygrana bądź przegrana drużyny zadecyduje o tym, czy trenerem RKS nadal pozostanie Rafał Ozga.


Już w najbliższą sobotę RKS Radomsko wyjedzie do Przedborza na mecz z tamtejszą Pilicą. Tymczasem w kuluarach Radomszczańskiego Klubu Sportowego mówi się, że zadecyduje on o dalszej współpracy zarządu z obecnym trenerem.

Informację tą potwierdza Wojciech Lenk, prezes RKS. Także według niego mecz z Pilicą jest ostatnią szansą dla obecnego trenera radomszczańskiego klubu. Jeżeli RKS przegra w Przedborzu to prawdopodobnie trener pożegna się z drużyną - mówi Wojciech Lenk .

Kibice RKS oczekują zwycięstwa, tymbardziej, że Pilica nie radzi sobie najlepiej. Sobotnie spotkanie rozpocznie się na stadionie o godzinie 16.00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na mecz w Przedborzu.

zrodło / WR

_________________
Image
Image
http://www.vsprint.pl/ Audyt allegro, wsparcie sprzedaży, tworzenie strategi


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group