RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Wtorek, 25 Cze 2024, 08:07

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1409 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 141  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Środa, 17 Wrz 2008, 10:37 
Offline
Master of Typer 2006,2009

Rejestracja: Środa, 5 Maj 2004, 19:45
Posty: 389
Miejscowość: WWA
Co się stało z opisami meczów na stronie głównej? Dwa słabsze spotkania wypadły i nie zasługują na opis? :x

Pamiętajcie o kibicach, którzy nie mają możliwości pojawiania się na każdym meczu!!!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Środa, 17 Wrz 2008, 14:10 
Offline
***
***

Rejestracja: Środa, 12 Lip 2006, 13:04
Posty: 330
Miejscowość: OS. JADWIGI
Jak dobrze wiecie od tego sezonu mamy rowniez druzyne Juniora. Niestety wiaze sie to z dosyc duzymi kosztami. Aby chlopcy mogli jezdzic na mecze potrzebne sa pieniadze. W zwiazku z tym apeluje do kibicow o pomoc finansowa w postaci skladek. Wplacamy na konto lub do kogos z zarzadu. Oprocz tego od jutra beda ciekawe gadzety do sprzedania. Calkowity dochod z aukcji zostanie przekazany na druzyne juniorska RKS RADOMSKO.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Środa, 17 Wrz 2008, 14:20 
Offline

Rejestracja: Sobota, 5 Kwi 2008, 14:48
Posty: 64
Miejscowość: Radomsko
Mam pytanie odnośnie dzisiejszego meczu z Pilicą. Czy odbedzie sie on dzisiaj przy takiej pogodzie jaka teraz jest?

P.S. Jeśli można wiedzieć, co to za Gadzety??

_________________
huj z kiełbasą, daj ULTRASom


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Środa, 17 Wrz 2008, 17:37 
Offline
**
**

Rejestracja: Wtorek, 7 Sie 2007, 19:24
Posty: 204
Miejscowość: Radomsko
RKS 1979 Radomsko - Pilica Przedbórz 1-5

Burzy zadnej nie było, a ze deszcz padał to nic specjalnego. Niestety porazka. Rywal na pewno mocniejszy od nas więc o zwyciestwo w tym meczu było bardzo trudno i mecz zakonczył się takim a nie innym wynikiem. Trzeba przyznac ze ,,sedziowie'' w tym meczu przeszli samych siebie :x


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Środa, 17 Wrz 2008, 17:43 
Offline
**
**

Rejestracja: Piątek, 11 Maj 2007, 14:12
Posty: 260
Miejscowość: TAM GDZIE JEST TYLKO RKS
gdyby nie urazy kilka graczy to napewno bysmy nie dali sie zlac wiesniakom.ale cóz kto mógł to grał i wynik jest jaki jest.sędziowie przesadzali nie da sie ukryc.chwdozpn.
mam nadzieje ze do niechcic pojedziemy juz najlepszym składem i powalczymy o punkty.

_________________
W NASZYCH SERCACH JEST TYLKO RKS




Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Środa, 17 Wrz 2008, 19:34 
Offline
***
***

Rejestracja: Sobota, 18 Lis 2006, 14:13
Posty: 404
Przegrać z 4 ligą to nie wstyd, ale i tak uważam, że naszym pilkarzom należą sie wielkie brawa za zmagania w Pucharze Polski. W końcu nasz zespól wyeliminowal Polonie Gorzędów i GUKS Gorzkowice (oba zespoły z klasy okręgowej) i pokazał, że można powalczyć z wyżej notowanymi rywalami i wygrywać. Jakby nie patrzeć to znaleźliźmy się w "16" najlepszych zespołów w makroregionie piotrkowskim (powiaty : radomszczański, tomaszowski, opoczyński, bełchatowski i piotrkowski!!!) i trzeba to uznać za sukces. A propos dzisiejszego meczu to wielka szkoda, że trener nie mógł skorzystać z wszystkich graczy bo myślę, że takiego wyniku by nie było. Co do sędziów to ... bez komentarza.

PS. W barwach pilicy 90 % pilkarzy z Radomska... smutne ale prawdziwe


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Środa, 17 Wrz 2008, 19:44 
Offline
Master of Typer 2008,2010
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 15 Paź 2004, 23:29
Posty: 1849
Miejscowość: BEZprzynależności
Moje zapytanie czy kartki w PP liczą się do ligi i odbija się na lidze czy też nie?

_________________
cham, prostak, egoista - różnie mawiają, odpalam race i umiem zwinąć język w rurkę... tylko piję, przeklinam i się ciągle opierdalam !!!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Środa, 17 Wrz 2008, 19:59 
Offline
***
***

Rejestracja: Sobota, 18 Lis 2006, 14:13
Posty: 404
Nie!!! Kartki z PP nie liczą sie lidze i na odwrót


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Środa, 17 Wrz 2008, 20:18 
Offline
******
******

Rejestracja: Środa, 13 Paź 2004, 18:35
Posty: 2746
Miejscowość: z Tysiąclecia
Ode mnie tylko tyle. Mecz ciekawy bo zawsze gra sie ciekawie z przeciwnikiem o kilka klas wyzej. Porazka troche boli ale gra sie dalej. Szkoda tylko że sedziowkie trepy nie panowały nad gra piłkarzy co pewnie kazdy zauważył.

_________________
W POLSCE LICZY SIE TYLKO JEDNO MIASTO - RADOMSKO
W RADOMSKU LICZY SIE TYLKO JEDEN KLUB - RKS RADOMSKO

Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czwartek, 18 Wrz 2008, 22:09 
Offline
***
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: Niedziela, 2 Mar 2008, 12:36
Posty: 332
Ja chciałem zapytać o naszego trzeciego bramkarza który w B klasie zagrał jakies 2-3 mecze, jak dobrze pamiętam grał z numerem 88 co się z nim dzieje nie widać go z drużyną, będzie on w ogóle grał itp. prosze o szczegóły !

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1409 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 141  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group