RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Sobota, 15 Cze 2024, 20:59

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 98 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Walczymy o stadion
PostWysłany: Niedziela, 22 Cze 2008, 10:49 
Offline
*
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sobota, 11 Lut 2006, 19:42
Posty: 104
Miejscowość: z Radomska
Jestem za Niech wszyscy sie dowiedza jakie jest podejscie naszych wladz do Piłki nożnej i stadionu

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Niedziela, 22 Cze 2008, 13:34 
Offline
*
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czwartek, 28 Cze 2007, 10:23
Posty: 173
Miejscowość: RadOMsko
Ja tez jestem ZA. Mozemy sie zebrac i cos krzyknac. To jak o 21 koło krzyza???? Kazdy niech informuje innych . Nie kazdy ma dostep do NETA :/


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Walczymy o stadion
PostWysłany: Niedziela, 22 Cze 2008, 23:37 
Offline
Master of Typer 2007

Rejestracja: Niedziela, 5 Paź 2003, 10:48
Posty: 3604
Miejscowość: z fc Bełchatów
Wszystko zaczęło się na ostatnim meczu. Wtedy dochodzą Nas słuchy ze po tym jak komornik przejął kosiarki i kamery ( z tego powodu nie ubolewamy) będzie brał się za ogrodzenie stadionu. Kilka dni później dowiadujemy sie że stadion zostanie zlicytowany.Cena wyjściowa 4,5 mln długu.Sami takich pieniędzy nie posiadamy :) , a potencjalni nabywcy to ludzie nie związani ze sportem, wiec w tym miejscu może powstać wszystko kort tenisowy,bloki czy supermarket.Rozmowy miasta z zarządem zawsze kończyły sie tak samo , czyli zero konkretów. Postanowiliśmy więc wziąć sprawy w swoje ręce. Tydzień temu miała miejsce pierwsza demonstracja, przyszło mało osób bo akcja nie była rozpropagowana na szeroką skale, wiedziało kilka osób i większość sie stawiła. Tamujemy ruch przed stadionem na około 15-20 min. Efekt - korek pod sam MDK. Zbyt wiele to nie dało, więc próbujemy kolejny raz. Tym razem na piątek o godzinie 15.00 (ludzie wracają z pracy, chcą jak najszybciej dotrzeć do domu,my to wykorzystujemy i zwracamy uwagę na problem ostatniego obiektu sportowego w Naszym mieście). Już od czwartku chodzimy po lokalnych mediach(gazety,tv, portale internetowe), w środę i czwartek rozwieszamy plakaty i transparenty na mieście( przed stadionem, przed rynkiem, w centrum miasta, i na moście w Dobryszycach, nad trasa A1). Jeśli chodzi o sam piątkowy protest to stawiło się około 140 osób z czego 99% to ludzie związani z RKSu 1979 ( piłkarze, działacze,kibice). Szkoda bo w mieście są 3 inne klubu, które również rozgrywają swoje mecze na tym stadionie ale chyba jest im obojętne gdzie będą grac w Radomsku czy okolicznych wsiach.Chodzimy po pasach 10 min, aż zjawiają sie Ci co zawsze i psują zabawę.Lecą mandaty za przechodzenie na pasach po 100 zł, większość ludzi nie ma już ochoty maszerować razem z Nami i grono gapiów powiększa sie z minuty na minute.Po jakimś czasie organizowany jest obiazd a potem ruchem już steruje milicja. Po 45 minutach kończymy Naszą akcje i rozchodzimy się do domów. Niektórzy z Nas mieli jeszcze ochotę trochę zakorkować miasto i wchodzą na każde pasy w drodze na chatę. Zobaczymy czy ten protest przyniósł oczekiwany efekt. Bądźmy dobrej myśli, a jeśli nie to do następnego !



teraz coś poza opisem

Tyle sie mówiło o pokojowym przebiegu tej akcji, ale widać ze nie można na wszytkich polegać, niektórzy chyba uważają sie nie wiadomo za kogo i myślą ze są zajważniejsi. Nie po to organizowaliśmy z chłopakami ten protest, chodziliśmy po mediach, pokazywaliśmy sowja twarz w tv, w gazetach podpisywaliśmy sie imieniem i nazwiskiem zeby jakiś baran to wszystko zepsół bo niemoże nad emocjami zapanowąc. Zbyt wielu chetnyhc do pracy nie było i pokazwyania swojej gęby w NTLu.Tyle sie mowi o organizacji, ze Nas tak mało na meczach a sami nie umiemy szanować siebie. Skoro było zaplanowane ze 45 min chodizmy po pasach to tyle trzeba było chodzic. zwrocilismy uwage mieszkanców, była telewizja,gazety, rmffm. Poszło w świat, chociaż znalazły sie osoby które nie zrobiły nic zeby ten protest sie odbył, a mało brakowało zeby wszystko było spalone, bo jeden z drugim przyszeł po to zeby z psami sie powyzywac. i co by było dalej, ktoś kamieniem by rzucił i byli byśmy postrzegani jako chuligani, ze dobrze ze tego stadionu nie bedzie bo tylko łobuzy tam chodza, zaraz by w gownych widomosciach mowili i by był kolejny argument zeby zabrac stadion. Weżmiesz na siebie taka odpowiedzialność ? albo szanujemy osoby ktore chca cos zrobic albo wszystko mamy w dupie i lecimy na spontanie tylko jakie beda tego efekty ? Jeszcze raz dzieki chłopaką z którymi to wszystko udało się dopiąć na ostatni guzik( na palcach ręki Was zlicze) a co do mojej osoby "Zrobiłem tyle ile mogłem, a ci którzy mnie krytykują niech zrobią więcej"

_________________
Image
Image
http://www.vsprint.pl/ Audyt allegro, wsparcie sprzedaży, tworzenie strategi


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Walczymy o stadion
PostWysłany: Poniedziałek, 23 Cze 2008, 21:17 
Offline
*****
*****

Rejestracja: Środa, 31 Mar 2004, 09:00
Posty: 925
Miejscowość: Radomsko
Wielki szacunek i podziekowania dla wszystkich tych, ktorzy przygotowali protest i w nim uczestniczyli.
Wysilek ten nie poszedl na marne, a pierwsze(nieoficjalne) efekty zostal juz osiagniete. Szczegoly wkrotce...
Zal mi tylko tych wszystkich ktorzy dostali mandaty. Nie bylem niestety od poczatku protestu i nie wiem w jaki sposob uczestnicy zostali usunieci z przejscia dla pieszych. Pewnie mozna bylo to lepiej zorganizowac i uniknac tych kar. Ale coz...Jesli doszlo do jakichs naduzyc ze strony policji to pewnie moznabylo to sfilmowac i to nie z ulicy a np z bloku ...(to takie moje przemyslenia)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Walczymy o stadion
PostWysłany: Wtorek, 24 Cze 2008, 13:34 
Offline
******
******

Rejestracja: Wtorek, 13 Maj 2008, 12:55
Posty: 1423
Miejscowość: EBE
A może napisalibyśmy pisemko do posla z ziemi Radomszczańskiej czyli do Jacka Zacharewicza żeby zrobił coś w tej sytuacji. Wkoncu jest posłem z radomska i zamuje sie sprawami wszelkiego rodzaju. Spróboać można było by.

_________________
twardy mur sztucznych podziałów, zespolony oszczerstwami, kto jest sam na pewno przegra - skinheads ponad podziałami!
mlekolak napisał(a):
to była proba rozruszania forum, bedziemy ja powtarzac cyklicznie :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Walczymy o stadion
PostWysłany: Wtorek, 24 Cze 2008, 14:27 
Offline

Rejestracja: Poniedziałek, 5 Mar 2007, 22:24
Posty: 54
basku_erksa napisał(a):
A może napisalibyśmy pisemko do posla z ziemi Radomszczańskiej czyli do Jacka Zacharewicza żeby zrobił coś w tej sytuacji. Wkoncu jest posłem z radomska i zamuje sie sprawami wszelkiego rodzaju. Spróboać można było by.

Dlaczego akurat zwracać się tylko do Zacharewicza, z tego co pamiętam w parlamencie mamy trzech radomszczan?
:P :P :P :P :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Walczymy o stadion
PostWysłany: Wtorek, 24 Cze 2008, 14:33 
Offline
******
******

Rejestracja: Wtorek, 13 Maj 2008, 12:55
Posty: 1423
Miejscowość: EBE
no to napiszmy do byle kogo tylko zeby był z radomska :-) a jak ten pierszy nie zareaguje to do następnego sie napisze

_________________
twardy mur sztucznych podziałów, zespolony oszczerstwami, kto jest sam na pewno przegra - skinheads ponad podziałami!
mlekolak napisał(a):
to była proba rozruszania forum, bedziemy ja powtarzac cyklicznie :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Walczymy o stadion
PostWysłany: Środa, 25 Cze 2008, 16:53 
Offline
***
***

Rejestracja: Sobota, 18 Lis 2006, 14:13
Posty: 404
Polecam dziś w NTL-u obejrzeć Kurier o godzinie 19.25.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Walczymy o stadion
PostWysłany: Środa, 25 Cze 2008, 18:48 
Offline
******
******

Rejestracja: Środa, 13 Paź 2004, 18:35
Posty: 2746
Miejscowość: z Tysiąclecia
Zbierac sie w kupe i pod Urzad Miasta iść. Skoro oni nie raczyli przyjść na protest to my przyjdziemy do nich. Ciekawe co wtedy powiedzą jak im troszke prace zagłuszymy okrzykami. Mieliśmy sie nie poddawać ale widze że juz wszystko siadło na laurach i jak zwykle powrót do rzeczywistości.
Tylko takie małe pytanie. Po co walczymy jak sie tak szybko poddajemy. Bez napiny.

Powinnismy sie teraz wziąść za Rzeźniczaka bo to on tez jest winien temu co teraz sie dzieje.

_________________
W POLSCE LICZY SIE TYLKO JEDNO MIASTO - RADOMSKO
W RADOMSKU LICZY SIE TYLKO JEDEN KLUB - RKS RADOMSKO

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Walczymy o stadion
PostWysłany: Środa, 25 Cze 2008, 18:59 
Offline

Rejestracja: Poniedziałek, 2 Cze 2008, 17:01
Posty: 12
Miejscowość: OSCentrum
Ja jestem za w we wtorek idziemy pod urząd miasta :smile: :smile: :P :P i walczymy o stadion
,, Jesteście z nami tylko przed wyborami '' :r6 :r6

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 98 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group