RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Piątek, 21 Cze 2024, 21:13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 80 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Sobota, 26 Maj 2007, 10:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czwartek, 17 Sie 2006, 10:44
Posty: 74
Miejscowość: Radomsko
Zgadzam sie z Gofrem. Tydzien to za malo czasu, najpierw trzeba wszystko przemyslec . Najlepiej spotkac sie na banku i cos ustalic odnosnie tego festynu

_________________
MOJA JEDYNA MIŁOSC TO RKS!!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sobota, 26 Maj 2007, 16:08 
Offline
***
***

Rejestracja: Środa, 12 Lip 2006, 13:04
Posty: 330
Miejscowość: OS. JADWIGI
proponuje isc nowa droga czysta. RKS RADOMSKO 1979

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Niedziela, 27 Maj 2007, 14:23 
Offline
**
**

Rejestracja: Piątek, 11 Maj 2007, 14:12
Posty: 260
Miejscowość: TAM GDZIE JEST TYLKO RKS
denerwuja mnie takie wpisy jak
proponuje isc nowa droga czysta. RKS RADOMSKO 1979

jesli komus sie to nie podoba to niech sie nie wypowiada albo sam cos zacznie robic.bo dla mnie to jest bicie piany.jak klub w 2 lidze przegrał 17 meczy pod rząd to nikt nie powiedział olejmy to.każdy kto kocha klub to zechce pomóc.no chyba ze kręci go cos innego i tylko sie napina.

na spotkaniu podejmiemy konkretne decyzje zwiazane z naszym dzialaniem na rzecz klubu.
nowa droga i tak bedzie,gdyz jesli klub ruszy to pod nazwa amatorski klub sportowy i wtedy miasto na to da kase.inaczej nie mamy szans na gre. bo stworzenie własnej druzyny i tak miało na czelu wejscie pod miasto bo nikt sam nie da kasy na załozenie druzyny.
do zobaczyska dzisiaj na banku
pesymiści niech zostana w domu.

_________________
W NASZYCH SERCACH JEST TYLKO RKS




Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 29 Maj 2007, 21:04 
Offline
*****
*****

Rejestracja: Środa, 31 Mar 2004, 09:00
Posty: 925
Miejscowość: Radomsko
i co ratujecie ten RKS??
Sam bijesz piane dajac nadzieje
reszcie kibicow ze cos da sie uratowac.

Zeby bylo jasne-> nie jestem przeciwny
jakimkolwiek dzialaniom ale predzej sam dogadam sie
z Chinczykiem niz wy z UM w/s pomocy RKSowi.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 30 Maj 2007, 09:30 
Offline
*
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: Poniedziałek, 21 Sie 2006, 14:20
Posty: 100
Miejscowość: oś. Jadwiga
Jak tylko jest REALNA szansa to trzeba walczyc.

Ps. Pozdrawiam Butryma. :D Kiedy w pilke gramy ? :P

_________________
" To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć ... "

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 30 Maj 2007, 11:09 
Offline
***
***

Rejestracja: Środa, 12 Lip 2006, 13:04
Posty: 330
Miejscowość: OS. JADWIGI
zgadzam sie z butrymem.

ze wzgledu tego ze do konca czerwca wciaz jestem we wroclawiu, to moje dzialania ograniczaja sie jedynie do weekendow w radomsku.

razem z nagadem mozemy pomoc w poczatkach, w sprawach prawnych. jesli jest tu ktos kto na stale mieszka w radomsku i ma troche czasu to jest pare spraw do dogadania.

do dalszej polemiki zapraszam na gg lub kom.

gg:1561567

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 30 Maj 2007, 15:37 
Offline
****
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sobota, 6 Gru 2003, 11:10
Posty: 592
Miejscowość: fc.p
Butrym napisał(a):
i co ratujecie ten RKS??
Sam bijesz piane dajac nadzieje
reszcie kibicow ze cos da sie uratowac.

Zeby bylo jasne-> nie jestem przeciwny
jakimkolwiek dzialaniom ale predzej sam dogadam sie
z Chinczykiem niz wy z UM w/s pomocy RKSowi.



Takimi postami tylko zniechęcasz chłopaków do działania. Jak wolisz sobie siedzieć cieplutko w kapetkach przed telewizorkiem to sobie siedź i głosu nie zabieraj. Nie chcesz pomóc nie pomagaj !!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 30 Maj 2007, 16:21 
Offline
Master of Typer 2008,2010
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 15 Paź 2004, 23:29
Posty: 1849
Miejscowość: BEZprzynależności
Butrym napisał(a):
i co ratujecie ten RKS??
Sam bijesz piane dajac nadzieje
reszcie kibicow ze cos da sie uratowac.

Zeby bylo jasne-> nie jestem przeciwny
jakimkolwiek dzialaniom ale predzej sam dogadam sie
z Chinczykiem niz wy z UM w/s pomocy RKSowi.


W ogóle nie wiem po co ten tekst od osoby która w ogóle się nie zainteresowała sprawą. Było przyjść na spotkanie do UM było przyjść na spotkanie pod bankiem, to byś się więcej dowiedział.

_________________
cham, prostak, egoista - różnie mawiają, odpalam race i umiem zwinąć język w rurkę... tylko piję, przeklinam i się ciągle opierdalam !!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 30 Maj 2007, 19:01 
Offline
**
**

Rejestracja: Piątek, 11 Maj 2007, 14:12
Posty: 260
Miejscowość: TAM GDZIE JEST TYLKO RKS
no to teraz kolega Butrym zaszalał.myslałem ze jako jeden ze starszych włączy sie w nasze działania a tu niespodzianka i jeszcze taki post.no no jestem pod wrażeniem na wielki minus.poprostu potwierdziła sie teza ze ten co duzo wypisuje ten mał działa.ogólnie to kazdy niech robi co chce. my robimy swoje na rzecz klubu i opinia nabijaczy postów nam lata... zreszta nie musimy tu pisac co sie dzieje na tych zebraniach i co uchwalimy czy zdziałamy bo to wszystko i tak bedzie w gazecie czy w telewizji.więc jak ktos ma problem to prosze sie udac do nich i zapłacić za umieszczenie kilku słów krytyki i to zapewne pod anonimem...

MY ROBIMY SWOJE,TY CHOCIAZ NIE RÓB ZAMIESZANIA.

_________________
W NASZYCH SERCACH JEST TYLKO RKS




Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 30 Maj 2007, 20:30 
Offline
******
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 12 Gru 2003, 17:28
Posty: 1524
Miejscowość: RADOMSKO ALKOFANS
ostatnio sobie wpadłem na taki sobie pomysł.

Jedni mogą powiedzieć,ze mam fantazje,drudzy,ze pierdole głupoty,a inni może ujrzą w nim coś pozytywnego.

Sprawa wyglada tak,olać ten urząd miasta ,nikomu nie włazic w dupe,nikomu sie nie pucować.Możemy załatwić to inaczej ,sami na własną ręke,ale do tego potrzeba cierpliwości,zaangażowania,odwagi i zawziętości.

Na początek zakładamy coś na kształt stowarzyszenia,komitetu społecznego,lub coś w tym stylu.Najlepiej by było w nim jak najwięcej członków,jakies 30 osób.Z czego przynajmniej kilka osób,które bardzo dobrze znaja temat rozpadu rks-u jego staczania sie i wpadania w długi już od czasu barażow ze szczakowianka.Zbieramy sobie kaske i potrzebne nam materiały,zeznania świadków,wątpliwości, przypuszczenia,dowody,itd.Z zebranymi materiałąmi szukamy sobie jakiegoś zajebistego adwokata z łodzi,lub częstochowy,który nie zna r-ska,nie ma tu żadnych ukąłdów,znajomosci i tym podobnych.Przedstawaimy mu sprawe,i pytamy czy jest się w stanie podjąc wyzwania i prowadzić dochodzenie,jak ocenai sytuacje,co mozemy zyskać,co stracić,itd.Następnie dzięki niemu piszemy donos do prokuratury,w których oskarżymy wszystkich którzy dopuscili sie upadku naszego klubu,BARDA,KOWALCZYK,DąBROWSKI,śLIWAKOWSKI,LęK,ITD,ITD.Do tego potrzeba jakiś dobrych dowodow,lub zeznań swiadkow mogących zapoczątkować dochodzenei,lub nadać sens sprawie.Sprawa sie rozkręca,chłopaki niszczyciel klubu wpadaja w szok.My jako komitet,lub stowarzyszenie w swoim pozwie domagamy sie znalezienia i ukarania winnych,wiec dojdzie do przesłuchań i zatrzymań.
W pozwie zaznaczymy,ze w przypadku ukarania winnych winny zobowiazuje sie wpłacić kare lub odszkodowanie ,lub jakąs kkwote pieneiżną na konto naszej grupy.Mysle,ze nie trudno jest udowodnic wine niszczycieli RKS-u.15 000 o których mowa na ratowanie klubu napewno by wpłyneło,wiec na start byśmy mieli.Powrócił by dawny RKS,a nie jakies tam nowe nazwy ,czy jakies nowe twory.Starczyło by na rozpoczęcie sezonu,moze nawet na wiecej.Obejmujemy cały zarząd,wybeiramy przesa itd,itd,i ruszamy,o piłkarzy nie trzeba się co martwic,zanm osobiscie wielu talentów z r-ska,którzy zagarja za darmo,bo kochją futbol.Potem jako włąsciciele rks-u mozemy po raz kolejny wynajac prawnika i na maxa odzyskac naszse należne pieniądze za rasica za spór o szczakowianke.
]
może to fantazja,moze wam sie wydawac to zagmatwane,ale wg mnie ambitne i do przeskoczenia.Co wy na to???
Jezeli chodzi mo adwokata 100 daje od ręki


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 80 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group