RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Niedziela, 16 Cze 2024, 02:05

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 98 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Walczymy o stadion
PostWysłany: Czwartek, 19 Cze 2008, 12:35 
Offline
*
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sobota, 11 Lut 2006, 19:42
Posty: 104
Miejscowość: z Radomska
dzis o 19.30 ogladamy NTL, powiedzialem co umiałem ;p mm nadzieje ze przypału nie bedzie. Jutro wszyscy na 15.00 pod stadion i zachowywac sie w drodze na stadion, na miejscu i spowrotem . Zero bluzgow, wjazdow na urzad,niebieskich czy rzezniczaka. Nie chcemy zeby mieli Oni argument przeciwko Nam, zze z cholota nie beda gadac. Chcemy zwrocic uwage Radomszczan ze jest problem - brak boiska w miescie - a przeciez boisko jest potrzebne. Teraz co do samej organizacji. Czy tylko 10 (nawet nie )osoba zalezy na tym stadionie ;/ od 3 dni chodzimy po mediach , miescie, rozwieszamy ulotki. Kazdy dal juz z Nas po 20-30 zł. Chcecie pomoc namiar macie ( ja nie mam neta tylko tel). Wiec na piatek kto moze 1-2 zł dorzucić do tego co robimy. Lepiej teraz wrzucic te dorbniali niz potem na mecz u siebie co bedzie rozgrywany w np Gidlach dawac 5 zł za kazdym razem na dojazd.

tyle odemnie
mlekołak

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Walczymy o stadion
PostWysłany: Czwartek, 19 Cze 2008, 13:47 
Offline
******
******

Rejestracja: Środa, 13 Paź 2004, 18:35
Posty: 2746
Miejscowość: z Tysiąclecia
Jest 100 plakatów do roziwieszenia na dzisiaj. Kto chce to o 16 na lodowisko niech przyjdzie. Każdy sie przyda.

_________________
W POLSCE LICZY SIE TYLKO JEDNO MIASTO - RADOMSKO
W RADOMSKU LICZY SIE TYLKO JEDEN KLUB - RKS RADOMSKO

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Walczymy o stadion
PostWysłany: Czwartek, 19 Cze 2008, 21:33 
Offline
******
******

Rejestracja: Środa, 13 Paź 2004, 18:35
Posty: 2746
Miejscowość: z Tysiąclecia
Dzisiaj zostały rozwieszone wszystkie nasze plakaty i zrobiliśmy 3 transparenty w tym jeden 20 metrowy który zawisł na wiadukcie przecinąjacym trase szybkiego ruchu Warszawa - Katowice, powiadomoina została takze stacja radiowa RMF FM. Fajnie ze pojawiły sie kolejne osoby przy pomocy ale szkoda ze niektórzy maja to w dupie tak jak Szakal który nas o tym powiadomił.
Wielkie dzieki za pomoc dla całej ekipy która przez ostatnie dni poswieciła tyle czasu na przygotowanie tego wszystkiego i wydała kupe kasy na organizacje.

_________________
W POLSCE LICZY SIE TYLKO JEDNO MIASTO - RADOMSKO
W RADOMSKU LICZY SIE TYLKO JEDEN KLUB - RKS RADOMSKO

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Walczymy o stadion
PostWysłany: Czwartek, 19 Cze 2008, 21:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: Niedziela, 19 Sie 2007, 12:44
Posty: 66
Miejscowość: Jagiellonska
Wiec juz wszystko gotowe i tylko czekac na efekt jutrzejszej akcji miejmy nadzieje ze bedzie pomyslny w skutkach. :P :P

_________________
RKS 1979 Radomsko - Nowy klub Stara wiara
____________________________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Walczymy o stadion
PostWysłany: Czwartek, 19 Cze 2008, 22:34 
Offline
*****
*****

Rejestracja: Środa, 23 Sie 2006, 21:27
Posty: 992
Stawmy się w jak największej liczbie jutro. Pokażmy się z jak najlepszej strony. Będzie nas widzieć prawdopodobnie cała polska. Z prasy,telewizji jak i rozgłośni radiowej będą m.in : TVN24 , RMF FM , NTL , Gazeta Radomszczańska , Po prostu informacje , Komu czemu , Dziennik Łódzki. Tak więc :

JUTRO O GODZ. 15, WSZYSCY NA STADIONIE, OCZYWIŚCIE W PASIAKACH LUB INNEJ KOSZULCE RKSu !

Walczymy o stadion !!!


:P :P :P

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Walczymy o stadion
PostWysłany: Piątek, 20 Cze 2008, 13:04 
Offline
****
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wtorek, 15 Sie 2006, 21:26
Posty: 557
Miejscowość: OSCentrum
Własnie przed chwileczka mówili o Nas w RMF;] Przedstawili krótko to co mamy zamiar dzisja zrobic;]

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Walczymy o stadion
PostWysłany: Piątek, 20 Cze 2008, 15:19 
Offline
Master of Typer 2005
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czwartek, 20 Lis 2003, 19:48
Posty: 1427
Miejscowość: RadomskO
Jocker czy ja powiedzialem ze mam to w d... :/ dzieki ... bez komentarza

_________________
Image
TO TRZEBA PRZEŻYĆ ŻEBY TO ZROZUMIEĆ ABY W TO UWIERZYĆ !


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Walczymy o stadion
PostWysłany: Piątek, 20 Cze 2008, 15:56 
Offline
*****
*****

Rejestracja: Środa, 23 Sie 2006, 21:27
Posty: 992
Krótko i zwięźle . . .

Jestem zaskoczony postawą części grupy, która zamiast iść z resztą i coś działać wolała iść sobie do domu lub na browar i mieć to wszystko w dupie. :? Jak stadion zostanie poddany pod młotek to dopiero wtedy zaczniecie sobie pluć w twarz. Po co te wszystkie transparenty ? Po co wydawaliśmy tyle pieniędzy by to wszystko jakoś zorganizować ? Ktoś nam zwróci stracony czas , pieniądze ? Jestem pewien że nie. Za szybko się poddajecie. Rozumiem, mundurowi stanęli nam na drodze, ale było jeszcze wiele rozwiązań by móc całkiem dobrze działać i przede wszystkim coś zdziałać. Z tych paru możliwości głównie skorzystali młodzi i całkiem dobrze im, nam to wyszło. A co by było jak byłoby nas więcej ? W samym centrum korek był całkiem niezły, może to przez nasze działanie ? Oby . . . Smutne ale prawdziwe :roll:
To jest tylko moje osobiste zdanie na ten temat, pozdrawiam.

Dzisiaj o 19.20 prawdopodobnie jest Ntl tak więc oglądamy.


I co teraz będzie ?

_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Pumba, Piątek, 20 Cze 2008, 16:31, edytowano w sumie 1 raz

Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Walczymy o stadion
PostWysłany: Piątek, 20 Cze 2008, 16:14 
Offline
******
******

Rejestracja: Wtorek, 13 Maj 2008, 12:55
Posty: 1423
Miejscowość: EBE
Pozyjemy zobaczymy, uważam że większość kibiców to przyszla sobie zobaczyc co się bedzie działo(takie jest moje zdanie) np. gdy poszlismy w strone ulicy ciepłej tylko czesc poszla przechodzic przez pasy a reszta została pod stadionem :| owszem policja kamerowała i zawineła niektore osoby itez nie chciałem byc w kronice policyjnej ani stac przed radiolką ale dalej przechodziłem przez pasy. Trudno ale tak się stało a nie inaczej.

Ja tak uwazam, bez napinki. pozdro

_________________
twardy mur sztucznych podziałów, zespolony oszczerstwami, kto jest sam na pewno przegra - skinheads ponad podziałami!
mlekolak napisał(a):
to była proba rozruszania forum, bedziemy ja powtarzac cyklicznie :)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: Walczymy o stadion
PostWysłany: Piątek, 20 Cze 2008, 16:27 
Offline

Rejestracja: Poniedziałek, 2 Cze 2008, 17:01
Posty: 12
Miejscowość: OSCentrum
Racja Pumba my mlodzi chodzilismy po poasach, uciekalismy przed palami a niektorzy poszli sobie do Gucia na frytki :mad: :cry: :shock: Policja nam nie mogła nic zrobic bo chodzilismy po pasach

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 98 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group