RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Niedziela, 16 Cze 2024, 06:33

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 20 Lip 2006, 22:06 
Offline
*****
*****
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czwartek, 26 Sie 2004, 18:17
Posty: 981
Miejscowość: RADOMSKO
no i znowu :lol: :lol: :lol: :lol: My tez Cie lubimy jesli o to chodzi :-D tak prezydent juz pozwolil Tedowi rozgrywac mecze na Milaczkach. Ten slup z srodka boiska zostal juz zlikwidowany(*lub w tym tyg. zostanie) a dzisiaj o 21 Czarni Radomsko mieli trening na hali sportowej przy psp6

_________________
HEJ HO RADOMSKO!!

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Piątek, 21 Lip 2006, 10:34 
Offline
*
*

Rejestracja: Poniedziałek, 17 Lip 2006, 12:51
Posty: 156
Miejscowość: Radomsko
Czy boisko na Miłaczkach nie należy czasem do TED-a?? :shock:

_________________
Jak eRKSa gra w sobotę w czwartek mi się pocą ręce. Czuję się jak narkoman, głód się wżera w serce.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sobota, 22 Lip 2006, 19:06 
Offline
*
*

Rejestracja: Wtorek, 16 Sie 2005, 10:07
Posty: 143
kto wie czt zlodziej dabrowski nie szykuje planów dlugofalowych tzn. ze liczy w przyszłości na fuzję rks i czarnych i korzysci z tego powodu jak np powrót w chwale do rks jako wiceprezes do spraw pilki nożnej :-D


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 3 Sie 2006, 09:19 
Offline
******
******

Rejestracja: Środa, 13 Paź 2004, 18:35
Posty: 2746
Miejscowość: z Tysiąclecia
I runda Pucharu Polski
Wydział Gier Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Tryb. 27 lipca dokonał losowania I rundy rozgrywek o Puchar Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego.
W I terminie 13 sierpnia o godz. 17.00 spotkają się m.in. "CZARNI" Radomsko - LKS "ORZEŁ" Wola Wiązowa i "TEXAS" Przedbórz - LKS "ZAPAŁ" Krzętów.

_________________
W POLSCE LICZY SIE TYLKO JEDNO MIASTO - RADOMSKO
W RADOMSKU LICZY SIE TYLKO JEDEN KLUB - RKS RADOMSKO

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 3 Sie 2006, 22:16 
Offline
******
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 12 Gru 2003, 17:28
Posty: 1524
Miejscowość: RADOMSKO ALKOFANS
a wie ktos wiecej na temat tej druzyny????Kto tam gra i wogole


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Piątek, 4 Sie 2006, 07:57 
Offline
***
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: Środa, 7 Lip 2004, 21:26
Posty: 313
Miejscowość: stąd
trenerem ma być Kapsel (R.Kurek) a w składzie jest napewno Stempel (A.Stępień). Zespół w duzej mierze będzie oparty na tych chłopakach którzy grali w halówce. A za wszystkim w tle stoi Ted. !3 sierpnia grają Puchar Polski w Wolicy k. Kleszczowa

_________________
Człowiek to brzmi dumnie........


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Piątek, 4 Sie 2006, 10:58 
Offline
***
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czwartek, 3 Lut 2005, 18:56
Posty: 435
Miejscowość: RADOMSKO
Artykuł Radomszczańskiej

Rozmowa z Robertem Kurkiem, byłym zawodnikiem RKS, prezesem i grającym trenerem Stowarzyszenia Sportowego "Czarni" Radomsko
Czarni powalczą
Jak powstała drużyna Czarnych Radomsko?
- Po przejściu na amatorstwo spotkałem się z Tadeuszem Dąbrowskim i poprosiłem go o pomoc w pozyskaniu sprzętu sportowego i wpisowego do halowej ligi szóstek. Stworzyłem drużynę młodych chłopaków z Radomska i pod nazwą COME BACK TED zdobyliśmy komplet punktów, strzelając 105 bramek, oczywiście zwyciężając w tej lidze. Następnie występowaliśmy pod tym samym szyldem w rozgrywkach minipiłki nożnej. Po pierwszej rundzie w 11 spotkaniach odnieśliśmy komplet zwycięstw. W pewnym momencie chłopcy spotkali się ze mną i powiedzieli, że chcieliby spróbować swoich sił w poważnej piłce, choćby na szczeblu województwa. Podchwyciłem tę propozycję. Stworzyła się grupa ludzi, z którymi kiedyś dawniej grałem w RKS, jak choćby Artur Kowalski czy Grzegorz Nowak, Jakub Kurowski i postanowiliśmy zgłosić zespół do klasy B. Wiąże się to z kosztami, które może nie są duże, ale są. Trzeba zarejestrować drużynę, zgłosić zawodników, boisko, sprzęt itd. Po raz kolejny udałem się Tadka Dąbrowskiego z zapytaniem, czy nie chciałby wesprzeć naszych zamiarów. Powiedział, że jeśli chcemy spróbować swoich sił w klasie B, to jedynie może zapewnić nam sprzęt, pieniądze na transport na wyjazdy, opłacenie sędziów. Przeanalizowaliśmy to i postanowiliśmy zaryzykować, zobaczyć, jak to wszystko wygląda.
A skąd nazwa klubu?
- Szukaliśmy odpowiedniej nazwy związanej z naszym miastem i postanowiliśmy nazwać nasz klub Stowarzyszenie Sportowe "Czarni" Radomsko, które 26 czerwca zostało zarejestrowane w Starostwie Powiatowym. Następnie wszystkie papiery złożyliśmy w Okręgowym Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim. Zespół jest już zatwierdzony.
Pełnisz również funkcję prezesa. Kto oprócz Ciebie znajduje się w zarządzie?
- Skarbnikiem jest Grzesiu Nowak, sekretarzem Darek Oleszczak. W sumie w zarządzie jest 15 osób, ale są to raczej postacie nieznane. Od 10 sierpnia działać będzie prowadzona przez jednego z naszych kolegów strona internetowa Czarnych Radomsko, na której co jakiś czas pojawiać się będą nowości.
Gdzie będziecie rozgrywać swoje spotkania?
- Z boiskiem mieliśmy niemały problem. RKS nam odmówił, gdyż gra tam wiele drużyn seniorskich i młodzieżowych. Będziemy wynajmowali bardzo dobre i równe boisko w miejscowości Wolica w gminie Kleszczów.
Nie chcielibyście grać w Radomsku?
- Oczywiście. W Radomsku są jeszcze boiska przy ul. Kilińskiego, czy w Stobiecku Miejskim. Spotkaliśmy się z prezydentem Jerzym Słowińskim, który wyraził zgodę na użyczenie nam boiska przy ul. Kilińskiego.
Rośnie tam dość wysoka trawa, a przede wszystkim na środku boiska stoją słupy energetyczne.
- Rozpocząłem współpracę z Arkadiuszem Grzywną z MOSiR-u, który zapewnił mnie, że do końca września słupy zostaną usunięte. Porządek na tym boisku zostanie zrobiony. Wstawimy tam pełnowymiarowe, profesjonalne bramki. Wykona je nieodpłatnie Marek Rochowski. PGK ma trawę kosić i podlewać. Tak więc uważam, że ta nasza współpraca będzie się dobrze układać. Mam nadzieję, że na stadionie przy ul. Kilińskiego zagramy kilka spotkań w rundzie jesiennej, a na pewno będziemy tutaj grać wiosną.
Jakie problemy musicie jeszcze pokonać?
- Czterech czy pięciu chłopców z Radomska, którzy chcą u nas grać, zaliczyło epizod w Pławnie i Sulmierzycach. Jednak nie możemy tych zawodników zabrać, gdyż tamtejsi działacze uważają, że skoro Tadeusz Dąbrowski pomógł nam w powstaniu naszego stowarzyszenia, to mamy duży budżet i powinni otrzymać za nich jakieś pieniądze. A my tych funduszy po prostu nie mamy. Jeszcze raz podkreślam, że gramy czysto amatorsko, tak jak w lidze szóstek, tylko jest to przeniesione na duże boisko.
Ile osób liczy kadra Czarnych?
- Jest 12 chłopców, którzy grali w lidze szóstek. Być może dojdą ci, o których wspominałem, ale to już zależy od dobrej woli prezesów z Pławna i Sulmierzyc. Jestem grającym trenerem, a oprócz mnie w Czarnych występować będą również Artur Kowalski i Krzysztof Błaszczyk, którzy są znani z występów w RKS.
Jak często i gdzie trenujecie?
- Jeździmy na Okrajszów, gdzie są ładne tereny do biegania, a nawet boisko, na którym możemy przeprowadzić gierkę. Raz w tygodniu trenujemy na Wolicy, czyli na tym boisku, które wynajmujemy. Sparingi rozgrywamy w środy i niedziele. Tak więc w tygodniu spotykamy się trzy, cztery razy. W sezonie będziemy trenować dwa razy w tygodniu.
Jakie wyniki odnieśliście do tej pory w grach kontrolnych?
- Z Kłomnicami wygraliśmy 4:0. Następnie przegraliśmy na wyjeździe z Polonią Gorzędów 3:2. Rozgromiliśmy naszego potencjalnego rywala, Polonię Piotrków Trybunalski 6:0. Pokonaliśmy po dwóch moich golach i trafieniu Michała Siedleckiego Świt Kamieńsk 3:2.
Jakie cele stawiacie przed sobą?
- Chcemy zobaczyć, zorientować się, jak gra się w klasie B. Niech chłopcy zobaczą, jak gra się na dużym boisku. Za rok zobaczymy. Może powalczymy o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

_________________
ImageImageImage

:x !!! Nigdy NIE ZGINIE RKS Nigdy NIE ZGINIE !!! :x


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Piątek, 4 Sie 2006, 17:53 
Offline
Master of Typer 2004
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czwartek, 4 Lip 2002, 19:52
Posty: 222
Miejscowość: Radomsko
...cholera jeszcze nam sie derby w miescie przytrafia ;)


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Piątek, 4 Sie 2006, 18:03 
Offline
******
******

Rejestracja: Środa, 13 Paź 2004, 18:35
Posty: 2746
Miejscowość: z Tysiąclecia
Oj fajnie by było fajnie.Ale jakoś predko do nich nie dojdzie.A jeżeli by juz miało to wolał bym na szczeblu liczmy II ligi.

_________________
W POLSCE LICZY SIE TYLKO JEDNO MIASTO - RADOMSKO
W RADOMSKU LICZY SIE TYLKO JEDEN KLUB - RKS RADOMSKO

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Niedziela, 13 Sie 2006, 20:00 
Offline
*
*

Rejestracja: Poniedziałek, 17 Lip 2006, 12:51
Posty: 156
Miejscowość: Radomsko
Dzisiaj odbył się mecz "CZARNI" Radomsko - LKS "ORZEŁ" Wola Wiązowa zakończył się wynikiem 9:1.Jeśli tak dalej będzie im szło to w niedalekiej przyszłości będziemy mieć derby :-) :P :P :P

_________________
Jak eRKSa gra w sobotę w czwartek mi się pocą ręce. Czuję się jak narkoman, głód się wżera w serce.


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group