RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Piątek, 21 Cze 2024, 21:33

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 80 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 22 Maj 2007, 09:22 
Offline
**
**

Rejestracja: Piątek, 11 Maj 2007, 14:12
Posty: 260
Miejscowość: TAM GDZIE JEST TYLKO RKS
kolego BUTRYM o jakie szczegóły CI chodzi.ile sie dowiedzielismy tyle napisałem.miasto chce przejąc stadion i napewno przejmie tyle tylko ze sie boja.wiadomo ze nikt nie da 7 mln zeby sobie RKS grał dalej.a co do czarnych to wczoraj sie dowiedziałem ze pani prezydent uzyczyła im działke nalezącą do miasta na miłaczkach i ponoc ma także pomagac im finansowo ale w jaki sposób to nie wiem.w piatek moze sie dowiemy w tym temacie wiecej.
jesli chodzi o wystartowanie RKSu na jesień to małe szanse.bo zeby grac w b klasie tez trzeba miec około 15-20 tysięcy,ale zarząd w tej kwestii narazie milczy.cóz udam sie na spotkanie z przezesem i dowiemy sie jakie są szanse na gre.jesli nie zechcą czegos wykombinowac to ciekawe co powiedza jak zaproponujemy utworzenie własnej druzyny na co srodki bysmy znależli bardzo łatwo bo te kwestie juz przerabialismy kilka tygodni temu i chetnych do wsparcia nas jest sporo.

nie ma sie co złoscic na nikogo.miasto jest ostrozne ale zobaczymy co z tego wszystkiego wyniknie.

czekam na drugiego kandydata.

_________________
W NASZYCH SERCACH JEST TYLKO RKS




Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 23 Maj 2007, 08:26 
Offline
Master of Typer 2006,2009

Rejestracja: Środa, 5 Maj 2004, 19:45
Posty: 389
Miejscowość: WWA
W tym całym chórze klakierów przydałby się jakiś konkretny gość, którego nie omamiłyby kolejne odpowiedzi - proponuję Butryma i mam nadzieję, że mamy komplet! :o


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 23 Maj 2007, 16:33 
Offline
*
*

Rejestracja: Wtorek, 16 Sie 2005, 10:07
Posty: 143
przeczytałem wasze teksty i nadal nic nie rozumiem. a czytałem ze zrozumieniem. z tego co piszecie wynika jedno: jeszcze nic konkretnego nie wiadomo, kasy nie ma na klub i każdy się czai. nie chce nikogo obrazić, ale informacje są troche nieścisłe. nawet jak damy swych reprezentantów na zarząd to co to da? "działacze" będągadać o złej sytuacji itd. nic nie zrobią bo płacenie ok 7 mln zł długu by grac w a klasie to czysta głupota. lepiej jak ktos tu napisał isc w ślady katowiczan.
najbardziej rozbawiło mnie ze nasz poseł przysyła swojego przedstawiciela:) politykę juz w klubie mielismy i źle się to skończyło.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 23 Maj 2007, 16:45 
Offline
**
**

Rejestracja: Piątek, 11 Maj 2007, 14:12
Posty: 260
Miejscowość: TAM GDZIE JEST TYLKO RKS
widze że jednak nadal nikt nic nie rozumie.
jesli tak bardzo chcecie to możemy stworzyc swoja druzyne.nie widze przeszkód.oznaczałoby to że odcinamy sie całkowicie od naszego RKSu.i zaczynamy nowy dział w piłce naszego miasta.nowa druzyna...ale czy nowe tradycje.....

_________________
W NASZYCH SERCACH JEST TYLKO RKS




Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 23 Maj 2007, 19:07 
Offline

Rejestracja: Poniedziałek, 5 Mar 2007, 22:24
Posty: 54
Jeśli zorganizujesz własną drużynę nie możesz nazwać jej RKS Radomsko. Jeżeli tak zrobisz jesteś automatycznie spadkobiercą długów!!! Można jedynie stworzyć nowe stowarzyszenie nie mające nic wspólnego z poprzednim tworem(bankrutem). Odbędzie się kilka spotkań w/w grupy i władze miejskie stwierdzą, że nie ma sensu tworzyć nowego stowarzyszenia, bo takowe już istnieje a nazywa się CZARNI RADOMSKO.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 23 Maj 2007, 22:23 
Offline
****
****

Rejestracja: Piątek, 28 Lis 2003, 15:50
Posty: 561
Miejscowość: z drogi
mysle ze nie ma problemu z nazwa klubu: RKS 1979 RADOMSKO
wiekszym problem, duuuuzo wiekszym jest okolo 15 tys na sezon

_________________
ma drużyna - ma jedyna!
ImageImage


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 24 Maj 2007, 08:52 
Offline
******
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: Niedziela, 9 Maj 2004, 13:24
Posty: 1017
Miejscowość: Radomsko
erkaesiak napisał(a):
W tym całym chórze klakierów przydałby się jakiś konkretny gość, którego nie omamiłyby kolejne odpowiedzi - proponuję Butryma i mam nadzieję, że mamy komplet! :o

Popieram w 100%, chyba najlepsza kandydatura.

_________________
Żółte serce, krew w błękicie, TYLKO eRKSa ponad życie!
Image
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 24 Maj 2007, 13:39 
Offline
**
**

Rejestracja: Piątek, 11 Maj 2007, 14:12
Posty: 260
Miejscowość: TAM GDZIE JEST TYLKO RKS
brawa dla NAGADA.w nazwie wystarczy dodac co kolwiek ale i tak bedzie RKS RADOMSKO.MOŻNA ZROBIC DRUZYNE ALE ODCINAMY SIE OD TAMTEJ I OLEWAMY WSZYSTKO CO SIE Z NIA WIAŻE.TYLKO CZY MIASTO POZWOLI NAM GRAC NA STADIONIE I ZA JAKĄ SUME O ILE GO PRZEJMIE.BO INNEGO OBIEKTU NIE MA A NA KOSCIUSZKI JEST STRASZNE BOISKO NA KTÓRYM PRĘDZEJ SIE SAMI POŁAMIEMY BIEGNAC HEHE.CÓZ MYSLE ZE JUTRO TEN TEMAT TRZEBA BEDZIE PORSZYC.

_________________
W NASZYCH SERCACH JEST TYLKO RKS




Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 24 Maj 2007, 14:37 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czwartek, 17 Sie 2006, 10:44
Posty: 74
Miejscowość: Radomsko
PIASTOWSKA TEAM napisał(a):
.MOŻNA ZROBIC DRUZYNE ALE ODCINAMY SIE OD TAMTEJ I OLEWAMY WSZYSTKO CO SIE Z NIA WIAŻE.


Wiem ze chodzi ci ze tworzymy nowa druzyne i zaczynamy wszystko od nowa , ale nie da sie wymazac pieknych jak i nie najlepszych chwil RKS . Np czy ktos bedzie potrafił zapomniec ze bylismy w Ekstraklasie??? Pozdro!!! 8)

_________________
MOJA JEDYNA MIŁOSC TO RKS!!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 24 Maj 2007, 15:14 
Offline
****
****

Rejestracja: Piątek, 28 Lis 2003, 15:50
Posty: 561
Miejscowość: z drogi
do osob ktore tam jutro beda: spytajcie o cene za wypozyczenie stadionu dla Nas na mecze i ewntualne dofinansowanie w razie wystepowania w klubie juniorow (ilu ich musialoby byc w skladzie)
priorytetem jest jednak jak najtanszy stadion

_________________
ma drużyna - ma jedyna!
ImageImage


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 80 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group