RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Piątek, 17 Maj 2024, 11:02

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 58 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Czwartek, 14 Kwi 2011, 20:40 
Offline
****
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sobota, 6 Gru 2003, 11:10
Posty: 592
Miejscowość: fc.p
Ja byłem i jak dla mnie bez szału;/ kurczaku ociekają olejem i są nie dopieczone(znajoma jak ugryzła kawałek to wyciekło jej trochę krwi;/


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sobota, 29 Cze 2013, 08:39 
Offline
***
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: Niedziela, 2 Mar 2008, 12:36
Posty: 332
Sezon ogorkowy,czas zaczac odswierzamy wiec stare tematy. Kto pierwszy?

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sobota, 29 Cze 2013, 09:50 
Offline
*
*

Rejestracja: Sobota, 8 Sty 2011, 13:33
Posty: 132
To może ja.
Castelka coraz bardziej schodzi na psy. Drogie żarcie, chamska obsługa, rozcieńczane napoje. Wczoraj na pizze czekałem 1,5h, a jak w końcu została przyniesiona to była zimna. I do tego każą płacić przy zamawianiu, więc jak człowieka chuj strzeli przy czekaniu to nie można wstać i pójść.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sobota, 29 Cze 2013, 10:14 
Offline
******
******

Rejestracja: Środa, 13 Paź 2004, 18:35
Posty: 2746
Miejscowość: z Tysiąclecia
Opisze ktos Cafe Tori ?

_________________
W POLSCE LICZY SIE TYLKO JEDNO MIASTO - RADOMSKO
W RADOMSKU LICZY SIE TYLKO JEDEN KLUB - RKS RADOMSKO

Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sobota, 29 Cze 2013, 10:30 
Offline
Master of Typer 2008,2010
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 15 Paź 2004, 23:29
Posty: 1849
Miejscowość: BEZprzynależności
W Egipcjance na zapleczu to dopiero robi się jedzenie, że tam ktoś jeszcze stołuje to.... lokal chyba najpopularniejszy wśród gimbasów.
Nic chyba nie przebije okienka z ul. Reymonta dawna StrafaSmaków, jak zobaczyłem z iloma rzeczami ona ma styczność nie myjąc rąk... nie będę przytaczał szczegółów bo zbiera się na... podczas dostawy towaru tam to od tego czasu przestałem jeść na mieście.
O Cestarze też się nie słyszy już pochlebnych recenzji, poszli bardziej na masówkę niż na jakość i porcje też nie za duże.


Nie korzystałem, ale słyszałem pozytywne opinie o szamie na Porcie Radomsko, kiedy się nie zajedzie mają spore porcje i smaczne.
A najlepszą kawę to chyba serwują na szpitalu w lokalu o nazwie chyba jak się nie mylę Piccolo.

_________________
cham, prostak, egoista - różnie mawiają, odpalam race i umiem zwinąć język w rurkę... tylko piję, przeklinam i się ciągle opierdalam !!!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Sobota, 29 Cze 2013, 11:55 
Offline
*****
*****

Rejestracja: Wtorek, 17 Maj 2011, 22:21
Posty: 884
Miejscowość: Jagiellońska
Jeżeli chodzi o Port Radomsko to można się rzeczywiście najeść. :)

Ogólnie polecam Biesiadowo. Już nie chodzi o wielką pizzę(która też jest dobra) tylko zapiekanki. 10 zł, a zapiekanka ma 70 cm. i jak ktoś naprawdę jest głodny, to może się nią najeść(jest syta).

_________________
INNI Cię zdradzili, tobą pogardzili, ale JA NIE!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czwartek, 4 Lip 2013, 21:27 
Offline
Master of Typer 2008,2010
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 15 Paź 2004, 23:29
Posty: 1849
Miejscowość: BEZprzynależności
No i każdy to potwierdzi myślę w sezonie letnim najlepsze jagodniki w Radomsku tylko od Siedleckiego za 2,50pln

_________________
cham, prostak, egoista - różnie mawiają, odpalam race i umiem zwinąć język w rurkę... tylko piję, przeklinam i się ciągle opierdalam !!!


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Czwartek, 4 Lip 2013, 22:50 
Offline
****
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wtorek, 15 Sie 2006, 21:26
Posty: 557
Miejscowość: OSCentrum
Fajna miejscówka teraz na Folwarkach, smażalnia ryb głownie, ceny nie są bardzo duże ( za sporego pstrąga frytki i surówki 25 zl) , piwko butelkowe po 4,50 - 5 zl , teren fajny , dwa stawy, rybki mozna łowić jak ktoś lubi , grila zrobić , telewizor tez jest takze jakis meczyk zapewne obejrzec tez mozna :) ogolnie bylem tam dzisiaj pierwszy raz i jestem miło zaskoczony , blisko centrum a miejscówa dobra .


PS. jak jagodniki to tylko o Siedleckiego ;)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Piątek, 5 Lip 2013, 16:54 
Offline

Rejestracja: Czwartek, 26 Kwi 2012, 16:18
Posty: 43
Miejscowość: Jagiellońska
PORT RADOMSKO! tam gdzie tirowcy jedzą musi byc duzo smacznie i tanio! inaczej Cb w ruch i zero ruchu:)
Bar Jałowiec bodajze o ile sie nie myle naszego kolegi Jeża:) Od niedawna nawet kebab jest i nie drogi a spoko POLECAM


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Piątek, 5 Lip 2013, 16:57 
Offline

Rejestracja: Czwartek, 26 Kwi 2012, 16:18
Posty: 43
Miejscowość: Jagiellońska
GAB0R napisał(a):
PORT RADOMSKO! tam gdzie tirowcy jedzą musi byc duzo smacznie i tanio! inaczej Cb w ruch i zero ruchu:)
Bar Jałowiec na wymysłówku bodajze o ile sie nie myle naszego kolegi Jeża:) Od niedawna nawet kebab jest i nie drogi a spoko POLECAM


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 58 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group