RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Poniedziałek, 29 Kwi 2024, 14:58

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
PostWysłany: Środa, 30 Sie 2006, 20:38 
Offline
***
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czwartek, 3 Lut 2005, 18:56
Posty: 435
Miejscowość: RADOMSKO
31-letni napastnik Tomasz Żelazowski podpisał wczoraj roczny kontrakt z AÉ Mesogis, beniaminkiem drugiej ligi cypryjskiej.

- Warunki uzgodniłem kilka dni temu, we wtorek złożyłem podpis na umowie. Jest to roczny kontrakt. Klub zapewnił mi apartament, samochód i bilety lotnicze dla mnie i dla rodziny - mówił wczoraj "Echu Dnia" zawodnik.

To pierwszy zagraniczny klub wychowanka OKS Opatów, który większość kariery spędził w KSZO Ostrowiec, grał też w Koronie Kielce i RKS-ie Radomsko. Ostatni sezon spędził w Turze Turek. Na koncie ma 66 występów i 13 bramek w ekstraklasie (wszystkie w barwach KSZO).

- AÉ Mesogis to beniaminek, naszym celem będzie spokojne utrzymanie w drugiej lidze. Sezon zaczynamy 24 września - dodał Żelazowski.

Na testach w tym klubie przebywał też Marcin Boguś, były obrońca KSZO, w poprzednim sezonie reprezentujący Heko Czermno. Jednak, w przeciwieństwie do Żelazowskiego, nie podpisał kontraktu i wrócił do Polski.

źródło: 90minut.pl

_________________
ImageImageImage

:x !!! Nigdy NIE ZGINIE RKS Nigdy NIE ZGINIE !!! :x


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group