RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Środa, 15 Maj 2024, 16:14

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Na co stać RKS w przyszłym sezonie??
Awans do ekstraklasy :D 17%  17%  [ 4 ]
Będziemy drużyną środka tabeli 57%  57%  [ 13 ]
Będziemy bronić się przed spadkiem :( 26%  26%  [ 6 ]
Razem głosów : 23
Autor Wiadomość
PostWysłany: Poniedziałek, 21 Cze 2004, 07:56 
Offline
*
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 12 Mar 2004, 20:06
Posty: 177
Miejscowość: Łódź/rzadziej Radomsko
Hmmm. Jak myślicie na co stać nasz klub w przyszłym sezonie?? Będziemy walczyć o I ligę czy o utrzymanie w II ??

Jaka sytuacja w klubie jest każdy widzi....więc prosze o głosowanie i komentarze. :P

_________________
ŻÓŁTO-NIEBIESCY
Image
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 1 Lip 2004, 11:12 
Offline
******
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 12 Gru 2003, 17:28
Posty: 1524
Miejscowość: RADOMSKO ALKOFANS
nie czas teraz na rozkminke co bedzie za rok.teraz najwazniejsza jest teraźniejszosc i wazace sie losy naszego klubu.byc,albo nie byc.w piatek dzień prawdy


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 1 Lip 2004, 19:15 
jak to Marcinie, "być albo nie być", to znaczy że jak nie bedzie II ligi w Radomsku to Ciebie też nie będzie? troche mnie dziwią takie posty i to jeszcze z ust najwiekszego chyba forumowicze RKSu i kibica juz od ladnych paru lat.hmmmmm
pozdro dla tych którzy i tak zostaną!!!!!!! :oops:


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Piątek, 2 Lip 2004, 07:32 
Offline
*
*

Rejestracja: Czwartek, 24 Cze 2004, 12:45
Posty: 181
Miejscowość: ze starej brygady
Juz mnie szlak trafia z tymi informacjami odnośnie RKS-u.Na jednej str.www pisza że RKS ruszy w IIlidze,a na kolejnej stronie że jesli miasto nie da targowicy bedzie bankructwo RKS-u.Gdzie tu sens i logika?? To jest mieszanie ludziom w głowach!!
A co do pytania na co nas stać to powiem krutko bedziemy sie bronić przed spadkiem lub(marzenie)srodek tabeli.Miastozabrało targowice,pzpn ukarał 6miesiecznym zakazem transferów i wiecej juz poszło od nas piłkarzy niż przyjdzie wiec kim tu grać?Czy tak czy tak to i tak piłka w radomsku umrze śmiercią naturalną.Jesli rzeczywiście klub nie znajdzie sponsora to juz za rok IIIliga.Wydaje mi sie że lepiej byłoby oglosić bankructwo zagrać w IVlidze i wypierdolić dzialaczy KOwalczyka i innych cweli,a to żeby wziął Tadek.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Piątek, 2 Lip 2004, 09:27 
Offline
******
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 12 Gru 2003, 17:28
Posty: 1524
Miejscowość: RADOMSKO ALKOFANS
byc albo nie być klubu,a nie nas kibiców.ja pozostane z erksa do końca,nawet w okregówce


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Piątek, 2 Lip 2004, 12:45 
Offline
*
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 12 Mar 2004, 20:06
Posty: 177
Miejscowość: Łódź/rzadziej Radomsko
:razz: :P :razz: ZAWSZE I WSZĘDZIE RKS NAJLEPSZY BĘDZIE !!! :razz: :P :razz:

obojętnie w której lidze będe kibicował RKS!!!

_________________
ŻÓŁTO-NIEBIESCY
Image
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sobota, 3 Lip 2004, 08:10 
Offline
*
*

Rejestracja: Czwartek, 24 Cze 2004, 12:45
Posty: 181
Miejscowość: ze starej brygady
Jeśli rada miejska w ciągu 14 dni nie zwoła nadzwyczajnej sesji i nie uchyli uchwały o zmianie inkasenta na miejskich targowiskach, to zarząd RKS poda się do dymisji, a drużyna zostanie wycofana z drugoligowych rozgrywek. To jedna z uchwał podjętych przez walne zgromadzenie członków RKS Radomsko.

– Skończyła się możliwość zarządu decydowania o klubie. Potrzebujemy głosów wszystkich członków i sympatyków RKS – stwierdził Janusz Śliwakowski, prezes klubu, otwierając zebranie.

Walne zgromadzenie członków RKS miało dać odpowiedź na pytanie, czy należy ratować klub, który ma 4 mln zł długu, czy podjąć decyzję o zaniechaniu działalności. W porządku obrad znalazły się dwie uchwały. Jedna mówiła o zwróceniu się do Urzędu Miasta o przywrócenie wpływów z opłat z miejskich targowisk, potępiając jednocześnie działania rady miejskiej i prezydenta miasta, druga dotyczyła skierowania wniosku do Zakładów Mebli Giętych „Fameg” SA z prośbą o przedłużenie umowy sponsorowania drużyny piłkarskiej. Obie uchwały zostały przegłosowane.

Dyskutowano także nad powołaniem rady sponsorów klubu.

Cieniutko to widze.A Tadek ma współpracować z ŁKS(ok.7-8zawodników od nas poszło do żydków)a to dzieki Tadkowi.Tadek mnie osobiście wqurwia z tymi swoimi decyzjami.Tu nie wiadomo co jak mu zależy na piłce w R-sku a robi co innego.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Sobota, 3 Lip 2004, 08:56 
Offline
******
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 12 Gru 2003, 17:28
Posty: 1524
Miejscowość: RADOMSKO ALKOFANS
DLA MNIE CAŁY TEN ZARZAD POWINIEN PODAĆ SIE DO DYMISJI,A KOWALCZYK POWINIEN TO ZROBIC PIERWSZY.NOWY ZARZAD POWINNI WYBRAC KIBICE,A NIE ONI SAMI.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Niedziela, 25 Lip 2004, 02:17 
jak dla mnie to stawiam ze bedziemy w gornej strefie srodkowej czesci tabeli. po tym co zobaczylem w 1 polowie w kleszczowie powiem wam ze mozemy powalczyc o miejsce kolo 5-6 pozdro. zreszta wszystko bedzie juz wiadome po 2-3 meczach jaka mamy forme oby do przodu! EKRSA!


Góra
  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 29 Lip 2004, 17:54 
Offline
*
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sobota, 24 Sty 2004, 14:50
Posty: 157
Miejscowość: RADOMSKO
JA JESTEM ZAJEBISTYM OPTyMISTA I MYSLE ZE WEJDZIEMY W TYM ROKU DO EKSTRAKLASY SKLADU AZ TAK ZLEGO NIE MAMY NAWET PRZECIETNY BO ZOSTALI W NIM BERENSZTAJN LATO PRZYSZEDL MAJAK WIEC JEST OK WTEDY KIEDY WESZLISMY DO EKSTRAKLSY NIKT SIE TEGO NIE SPODZIEWAL ALE MOZE KIEDYS WSPOMNICIE MOJE SLOWA I MYSLE ZE NIE RZUCILEM ICH NA MARNE NA TEN SEZON. :-) BADZMY DOBREJ MYSLI BO KIBIC BEZ OPTYMIZMU TO NIE KIBIC :-) :D


POZDRO DLA OPTYMISTOW :P

_________________
RADOMSKO MOIM MIASTEM-RKS MOIM ZYCIEM


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group