RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Sobota, 18 Maj 2024, 05:43

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Niedziela, 7 Cze 2009, 19:00 
Offline

Rejestracja: Środa, 10 Paź 2007, 11:21
Posty: 87
Miejscowość: wychowanek
tylko bez szydery,tylko madrze i z sensem

_________________
gramy o honor


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Niedziela, 7 Cze 2009, 19:02 
Offline

Rejestracja: Poniedziałek, 25 Sie 2008, 20:16
Posty: 49
jakl dla mnioe to nam brakuje tego ze na treningi przychodzi mało osób, a pózniej są tego efekty na boisku że sił nie mają biegać co niektórzy...


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Niedziela, 7 Cze 2009, 19:48 
Offline
******
******

Rejestracja: Środa, 13 Paź 2004, 18:35
Posty: 2746
Miejscowość: z Tysiąclecia
A ja sadze że w drużynie brakuje porządnej mobilizacji.

Powiedzmy sobie szczerze.
Początki każdego spotkania czy to u siebie czy na wyjeździe są rewelacyjne. Ciśniecie przeciwnikiem az miło ale nie potraficie tego dotrzymać do końca spotkania bo ostatnie 30 - 40 minut to żenada.
Przykładem moze byc mecz se Startem L. gdzie w ciagu pierwszych 10 minut spotkania mogło byc 7:0 dla nas a spotkanie zakończyło sie porażką. Gra sie do końca.
No i chyba lepiej gdyby mecze były rozgrywane w soboty bo w niedziele co niektórzy nie wytrzymują tępa po sobocie :wink:

Bez napinki.

_________________
W POLSCE LICZY SIE TYLKO JEDNO MIASTO - RADOMSKO
W RADOMSKU LICZY SIE TYLKO JEDEN KLUB - RKS RADOMSKO

Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Niedziela, 7 Cze 2009, 21:54 
Offline
***
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: Niedziela, 2 Mar 2008, 12:36
Posty: 332
A ja myślę że mobilizacja u chłopaków przed każdym meczem jest na 100% tylko brakuje skuteczności oraz na końcówki minut brak kondycji. Na obecną chwile nie mamy takiego egzekutora, typowego łowcy bramek,bo ten drągal w koszulce z 19 jest drętwy jak... :?
I zgodzę się z przedmówcą że mecze w sobotę dały by świeżość, lepsze wyniki i co za tym idzie więcej kibiców.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Poniedziałek, 8 Cze 2009, 17:03 
Offline
**
**

Rejestracja: Piątek, 11 Maj 2007, 14:12
Posty: 260
Miejscowość: TAM GDZIE JEST TYLKO RKS
A dla mnie to kolejny ciekawy temat....

_________________
W NASZYCH SERCACH JEST TYLKO RKS




Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Wtorek, 9 Cze 2009, 23:20 
Offline

Rejestracja: Piątek, 25 Kwi 2008, 14:36
Posty: 8
brakuje trenera przede wszystkim. Mariano nie ma pojęcia o trenowaniu. Nic nie wynosimy z treningow bo sa robione na odpierdol. Na meczach kazdy gra nie na swojej pozycji albo siedzi na ławie,a w 1 skladzie graja goscie,ktorzy treningi omijaja szerokim łukiem. Dla mnie kotecki to NIEPOROZUMIENIE!!! Po drugie brakuje zarzadu z prawdziwego zdarzenia- prezesa itd. w tej druzynie stara sie tylko kierownik i blizniaki,ktorzy wkładaja cale serce, wszystkie sily i caly wolny czas. Gdy bedzie trener, zarzad w druznie zapanuje spokoj i zawodnicy skupia sie na grze,a nie na atmosferze jaka panuje. P.S. z zytna chce odejsc trener podobno, co do bramkarza to Rafał Dawid jest chetny. Rafał Frączyk tez cos wspominal...


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Środa, 10 Cze 2009, 08:06 
Offline
****
****

Rejestracja: Środa, 15 Gru 2004, 14:31
Posty: 666
nie wiem jak jest w druzynie ale jak treneiro był Drozdek tez słyszałem tylko texty w stylu chuj nie trener
taka moja mała dygresja w temacie

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=NLFi7Zn9NFI


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Środa, 10 Cze 2009, 12:38 
Offline

Rejestracja: Piątek, 25 Kwi 2008, 14:36
Posty: 8
drozdek to raczej kolega każdego był nie trener dlatego żadnego posłuchu w drużynie nie miał. A co do Mariano to on więcęj spięc ma z nami, dlatego, że ''ale'' ma do każdego. Nie potrafii powiedziec dobrego słowa tylko zawsze coś nie tak jest. Taka chujową atmosfere to on powoduje szczerze mówiąc...


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Środa, 10 Cze 2009, 19:09 
Offline

Rejestracja: Poniedziałek, 5 Mar 2007, 22:24
Posty: 54
B-BOY napisał(a):
drozdek to raczej kolega każdego był nie trener dlatego żadnego posłuchu w drużynie nie miał. A co do Mariano to on więcęj spięc ma z nami, dlatego, że ''ale'' ma do każdego. Nie potrafii powiedziec dobrego słowa tylko zawsze coś nie tak jest. Taka chujową atmosfere to on powoduje szczerze mówiąc...

A za co ma was chwalić ?
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Piątek, 12 Cze 2009, 18:52 
Offline

Rejestracja: Niedziela, 17 Lut 2008, 01:39
Posty: 20
kondycji, rozgrywającego, bramkarza. Lewy to by była dobra opcja bo chłopak dobry jest na bramkę z tego co pamiętam ^^. Trener to wsio chuj jaki będzie. Skoro ludzie na treningi nie przyłażą to co on poradzi? Łokcia se nie wyliże. Gra ludźmi których ma i nic więcej nie wymyśli. Rozgrywający jakiś by się przydał, ktoś kto potrafi zrobić dobre podanie otwierające drogę do bramki itd. Obrona jest ok (Gruby, Bliźniak). Napad też jest ok (Kochu, Glocu). tylko środka ni ma ^^ Wawrzek sam nie bdzie biegał przez 90 minet za wszystkich w środku. I dziury się robią straszne na środku u nas w drugiej połowie, jak już połowa drużyny ni ma sił :P No i chyba tyle...


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group