RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Piątek, 17 Maj 2024, 01:11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Sobota, 15 Mar 2008, 23:49 
Offline

Rejestracja: Sobota, 15 Mar 2008, 16:48
Posty: 5
Witam. Pragne zaproponowac aby oceniac kazdego z naszych pilkarzy po kazdym meczu. Proponuje skale 1-10. Najlepiej z komentarzem za co taka ocena. Kazdy bedzie mogl powiedziec co u kogo zaobserwowal a i moze trener skorzysta z naszych ocen.

Zacznijmy od meczu RKS 1979 Radomsko - Start Niechcice.

To moze ja zaczne.

Glogosz 6 - Robil co mogl, przy bramkach mial male szanse
Chybalski 4 - Slaby mecz. Brak tego spokoju co w rundzie.
Lewinski 6 - Bronil ile sie dalo ale brak mu bylo pomocy kolegow
Drozdek 7 - Walczyl staral sie prowadzic gre. Widac ze to lider.
Mysza 3 - Dawno nie zagral tak slabo. Nic z przodu, nic z tylu
Wawrzyniak 5 - Niby cos chcial ale to nie to.
Graba 5 - Staral sie ale nie wszysko wychodzilo
Kosmala 6 - Przede wszystkim biegal do konca, a nie jak niektorzy stanal po 15 min oraz duzo walczyl
Kaczmarek 4 - Troche dryblowal i walczyl ale brak dosrodkowan
Włodarzczyk 5 - Jako obecnie jedyny napastnik to wymaga sie od niego wiecej. Malo wyjsc "po pilke"
Nowy zawdnik (nie wiem jak ma na imie) 5 - Pierwszy mecz, staral sie walczyl szegolnie w powietrzu ale rosli obroncy Startu byli lepsi.
Loko 4 - Wejscie nic nie wnioslo. Po 15 min gral juz tradycyjnie "na stojaka"
Mickiewicz 6 - Mocne wejscie, szarpal prawa strona, ocene obniza tylko zmarnowana sytuacja
B.Boy 6 - Mimo wszystko brak tego "szarpniecia" na skrzydle. Lecz staral sie dosrodkowywac wychodzil do pilek
Terminator 5 - Widac ze chlopak sie rozwija w dobrym kierunku. Brak mu jeszcze pewnosci siebie.
Wyszkowski 5,5 - Duzym plusem jest walka i wychodzenie do gry, ale glupie faule mu ujmuja.

Jesli kogos zapomnialem to sorki:)


Zapraszam do prezentowania swoich opini.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Niedziela, 16 Mar 2008, 10:52 
Offline
Master of Typer 2007

Rejestracja: Niedziela, 5 Paź 2003, 10:48
Posty: 3604
Miejscowość: z fc Bełchatów
po 1 meczu oceniasz chłopaków ? i to w dodatku po sparingu. Dla mnie wazne ze graja, moga wszyscy w Twojej skali dostawac 1 , nie ma to znaczenia. Komus mogl mecz nie wyjsc , nie ta dyspozycja, nie ten dzien. Bywa . . .

_________________
Image
Image
http://www.vsprint.pl/ Audyt allegro, wsparcie sprzedaży, tworzenie strategi


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Niedziela, 16 Mar 2008, 11:14 
Offline
*****
*****

Rejestracja: Środa, 31 Mar 2004, 09:00
Posty: 925
Miejscowość: Radomsko
mysle ze pomysl jest dobry, ale do sparingow nie nalezy przywiazywac az takiej wagi.
caly zespol zagral slabo i nie zmienia tego nawet zmarnowane okazje Loka i "Micka"(Micek). Chociaz gdyby trafili moglo byc 3:2.. Rownie dobrze gdyby Start wykorzystal swoje sytuacje moglo nawet byc 5:0 i wiecej...
Slabo zagral srodek, widoczny był brak asekuracji z tylu. Gralismy bez pomyslu, chociaz byly przeblyski.
Dwie bardzo dobre okazje po przerwie wypracowal Wychu i Micek. Sczegolnie dobre bylo prostopadle zagranie tego pierwszego wzdluz bramki, po ktorym Loko ucelowal w bramkarza. Gdyby trafil zrobilo by sie 2:1 i mozna by to jakos dowiezc do konca. Wiecej takich akcji skrzydlami i stwarzamy sobie sytuacje.

Reasumujac mozemy oceniac pilkarzy po meczach ligowych. :-x

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Niedziela, 16 Mar 2008, 11:30 
Offline

Rejestracja: Sobota, 15 Mar 2008, 16:48
Posty: 5
mlekołak napisał(a):
po 1 meczu oceniasz chłopaków ? i to w dodatku po sparingu. Dla mnie wazne ze graja, moga wszyscy w Twojej skali dostawac 1 , nie ma to znaczenia. Komus mogl mecz nie wyjsc , nie ta dyspozycja, nie ten dzien. Bywa . . .
Ja po prostu oceny zaczalem od tego meczu. Jakis mecz musial byc tym 1-szym. Pomyslalem ze my kibice mozemy jak w przegladzie sportowym dawac oceny naszym zawodnikom po kazdym meczy. Kto wie ale moze to niektorych zmobilizuje. Wyobraz sobie ze ktos 1-szy ligowy mecz zagral slabo dostal tutaj niska ocene itp i bedzie chcial sie wykazac w nastepnym aby nie siedziec na lawie. A co do sparingu... to one tez sa wazne. Nie sadzisz ze trener sprawdza w nich zawodnikow i jezeli ktos 3 sparingi pod rzad mial slabe to raczej ma male szanse na 1-szy sklad. Ale spoko mlekołak nie podoba sie pomysl to nie pisz. To tylko propozycja. Jesli ktos chce to zapraszam do wyrazania swojego zdania.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Niedziela, 16 Mar 2008, 11:44 
Offline
Master of Typer 2007

Rejestracja: Niedziela, 5 Paź 2003, 10:48
Posty: 3604
Miejscowość: z fc Bełchatów
MKos napisał(a):
To tylko propozycja.


ja tylko ocenilem Twoja propozycje

_________________
Image
Image
http://www.vsprint.pl/ Audyt allegro, wsparcie sprzedaży, tworzenie strategi


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Niedziela, 16 Mar 2008, 23:11 
Offline

Rejestracja: Niedziela, 13 Sty 2008, 17:33
Posty: 18
Miejscowość: Z boiska
Wedlug mnie to fajny pomysl. Chcialbym wiedziec jak moja gra wygladala z boku. Jak jest sie skoncentrowanym na grze to nie widzi sie az tylu swoich bledow. A z dobrych rad zawsze warto korzystac. Np czy w nastpenym meczu robic wiecej tak bo w tym tego brakowalo itp.


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Poniedziałek, 17 Mar 2008, 14:51 
Offline

Rejestracja: Środa, 10 Paź 2007, 11:21
Posty: 87
Miejscowość: wychowanek
tu graba jak mnie ktos ocenia to oki tylko rozpiusujcie sie co mi nie wychodzilo np.a nie tak ogolnie
zszedlem po polowie z naciagnietym miesniem ale nie uwazam zebym mial cos negatywnego na sumieniu ale moze sie myle?
tylko nie oceniajcie na etapie kolezenstwa z niektorymi oki, powiem od siebie ze dalismy dupy sami sobie praktycznie strzelajac 2 gole pierwsze a 3 bramka byla najlepsza gosc zabral sie lewa strona pobiegl cale boisko i pierdolna tam gdzie chcial

_________________
gramy o honor


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Poniedziałek, 17 Mar 2008, 15:05 
Offline
***
***

Rejestracja: Sobota, 18 Lis 2006, 14:13
Posty: 404
Ja mam pytanie do autora tematu. Jaka jest skala ocen ?


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Poniedziałek, 17 Mar 2008, 15:06 
pisze ze od 1-10 :P


Góra
  
 
PostWysłany: Poniedziałek, 17 Mar 2008, 22:50 
Offline

Rejestracja: Niedziela, 17 Lut 2008, 01:39
Posty: 20
W pytę pomysł :] Dobra motywacja i mobilizacja ;) Po ostatnim sparingu moze być już tylko lepiej :oops:


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group