RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Piątek, 17 Maj 2024, 17:50

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: NIEPOROZUMIENIA
PostWysłany: Środa, 13 Lut 2008, 17:51 
Offline
******
******

Rejestracja: Środa, 13 Paź 2004, 18:35
Posty: 2746
Miejscowość: z Tysiąclecia
Bez urazy Pianka ale dziwie Ci sie że gadasz takie bzdury.

Wstyd

Piszesz że jest ci nas wstyd a sam napisałeś że wstydzisz sie sam za siebie :?

Co zrobiliśmy dla Radomska, RKSu ??

Wszystkiego nie wymienie ale najwazniejsze jest to że wspieram RKS u siebie i na wyjazdach.Nie raz sam z własnej kasy kupowałem balony, pirotechnike, dokładałem sie do czego mogłem, załatwiałem sponsorów,w 80% zorganizowałem manifestacje, dokładałem sie do flag, kołowałem transporty na mecze itd itd itd .............

Bujanie w wózku

Mnie nie bujano bo jestem 3 lata młodszy od Ciebie.

Gdzie byliśmy ???

Tez dziwie sie ze taki napisałeś skoro dzięki mnie powstało nagranie z meczu Korona Kielce - Odra Wodzisław. Pamietam jak razem załatwialiśmy to wszystko żeby przegrywac kasety i wysyłać płyty i mówisz że mnie nie pamietasz. Nie wspomne ile mam juz wyjazdów i to nie tylko na wiochy.

Wyszło jak wyszło a nerwy mogą ponieść każdego

Bez napinki.

_________________
W POLSCE LICZY SIE TYLKO JEDNO MIASTO - RADOMSKO
W RADOMSKU LICZY SIE TYLKO JEDEN KLUB - RKS RADOMSKO

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: NIEPOROZUMIENIA
PostWysłany: Środa, 13 Lut 2008, 18:21 
Offline
**
**

Rejestracja: Piątek, 11 Maj 2007, 14:12
Posty: 260
Miejscowość: TAM GDZIE JEST TYLKO RKS
chłopaki nie wypominajcie sobie niczego bo kazdy robił tyle ile mógł.teraz liczy sie tylko to co robisz dla nowego RKS bo to teraz nasza nowa religia. co do zachowania kibiców to dla mnie niech robia co chca ale z umiarem i na tyle delikatnie zeby nas nie wyjeb... z ligi bo sam osobiście bym paru co nie co powiedział.nie po to ja czy inni ładujemy w to swoje pieniadze zeby to stracic.nikt wam niczego nie broni i do niczego nie zmusza ale na lidze my kar płacic nie bedziemy. dla nas priorytet numer 1 to grac i piąć sie w góre więc po co robic sobie samemu kłopoty.jeździmy po wioskach i narazie sie to nie zmieni . cenimy sobie doping i to że kibice za nami jeżdza bo to nam bardzo pomaga w walce na boisku. i niech tak zostanie .pozdro dla wszystkich

_________________
W NASZYCH SERCACH JEST TYLKO RKS




Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: NIEPOROZUMIENIA
PostWysłany: Środa, 13 Lut 2008, 18:42 
Offline
*****
*****

Rejestracja: Środa, 31 Mar 2004, 09:00
Posty: 925
Miejscowość: Radomsko
Czasem lepiej spojrzec prawdzie w oczy niz cale zycie zyc w nieswiadomosci. Niestety niektorzy z Was nie chca poznac tej prawdy albo sa zbyt slepi zeby ja zauwazyc. Prawda jest taka, że postawa z jaką reprezentujecie klub daje nam 30% na dogranie rundy do konca. Jako klub jestesmy na cenzurowanym w OZPN, przede wszystkim przez wasze wybryki. Powtarzalsimy to juz kilka razy - niestety bez efektu.
Co do meczu w Lgocie to nazwalem sprawy po imieniu(a gryzlem sie w jezyk kilka razy zeby nie przesadzic z okresleniami). Faktem jest ze zrobiliscie wioche na wiosce i zmyliscie sie w 2 minuty, a my musielismy pozniej wysluchiwac jakich to RKS ma kibicow, a pozniej ze zaprosili nas na sparing a kibice przyjechali i zrobili zadyme i zostawili syf. Nie wspomne juz o tym ze wezwali policje. W porownaniu do tego co bylo w Chabielicach, przynajmniej nie zablokowali nam drogi wyjazdowej.

A teraz po kolei w pkt:
1. zalatwiony - strony dogadaly sie miedzy saba. Prawda jest taka ze Graba po meczu oddal koszulke klubowa i powiedzial ze nie chce dla nas grac.

2. Nie docieraja do mnie argumenty ze ktos rzucil butelke na murawe ale preciez nic sie nie stalo bo nie trafil w nikogo !!! - wez sie czlowieku zastanow co piszesz !!! Jakbys do kogos strzelal, to wytlumaczylbys sie pozniej slowami ze strzelales, ale przeciez nic sie nie stalo bo nikogo nie zabiles .... (no comments)

3. Nie wiem co dokladnie sie stalo i gdzie pobiegliscie. Chyba ktos dostal w czapke bo wezwali policje. Ehhh.. szkoda slow. Ostanio za samo bieganie i utarczki w Moszczenicy dostalismy prze Was kare 600zl. Was natomiast obowiazuja 3 zakazy wyjazdowe(w Krzetowie pierwszy). Spoko, biegajcie tak dalej bez celu a posiedzicie sobie w domu do konca rundy.

4. Co do syfu(czyt. butelek) to podszedlem w przerwie i prosilem Was osobiscie zebyscie je zabrali z powrotem, bo Prezes Startu Lgota zwrocil mi na to uwage. Chyba jak sie zwijaliscie to zapomnieliscie zabrac, ale spoko Przezes sam posprzatal. Nie wiem czy dzwonic zeby ustawic jeszcze jakis sparing z nimi???

Dzieki za wszystkie slowa otuchy pod moim adresem, fajne ukoronowanie polrocznego wysilku. Nastepnym razem jak cos napiszecie to pomyslcie czy macie do tego prawo. To nie Ty wypalasz swoje paliwo jezdzac po sponsorach i urzedach zalatwiac sprawy klubowe, jezdzac do OZPNu i nadstawiajac za Was karku, kiedy to przyszlosc klubu wisi na wlosku, tracisz swoje pieniadze na rozmowy tel. zalatwiajac sprawy klubowe, poswiecasz swoj czas na przygotowanie ofert reklamowych, kontakty ze sponsorami, zuzywasz toner w swojej drukarce na pisma klubowe, kupujesz wode na treningi z wlasnych pieniedzy, bo kasa klubowa swieci pustkami i przede wszystkim poswiecasz swoj wolny czas dla klubu zamiast spedzac go z Żoną i Synem. I moze faktycznie P.Jocker za bardzo wczulem sie w swoja role ale od czasu kiedy jestem z klubem stal sie on czescia mojego zycia i nie pozwole takim imbecylom, ktorzy to rzucaja flaszkami i biegaja gdzies bez celu zniszczyc tego co wspolnie zbudowalismy wraz z calym Zarzadem i Pilkarzami.
Butrym

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: NIEPOROZUMIENIA
PostWysłany: Środa, 13 Lut 2008, 19:57 
Offline
*
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: Środa, 31 Sie 2005, 17:06
Posty: 177
Miejscowość: piastowska 100%RKS
runda rewanżowa jeszcze sie nie zaczęła a juz więcej zamieszania jest wokół samych kibiców niż klubu no bo przecież łatwiej jest jechac na wioche i zlać przypadkowych gości co sie tylko w waszą strone spojrzą i czuć się wielkim niż pokazać sie jak cywilizowani ludzie z miasta.nie dziwi was czemu tak niewiele osób na nasze mecze przychodzi...bo każdy mówi otwarcie że się boi. jeszcze troche a nasze mecze bedziecie oglądać tylko wy bo reszta pewnie wróci na czarnych bo tam jest spokój itp. dotychczas każdy nam zazdrościł że klub ma tylu wspaniałych kibiców , którzy jezdżą za swoją drużyno tworząc wspaniało atmosfere jakom mogli zobaczyc w telewizji. ale rzeczywistość jest smutna czar prysł i każdy patrzy na nas jak na klub stworzony przez pseudokibiców . nie zdziwie sie jak nie obejrzycie żadnego meczu na wyjeździe w tej rundzie. sam byłem na dywaniku w OZPN i nie było wesołe to co usłyszałem.
ale to można powtarzac do bólu i nic sie nie zmienia.
najpierw zróbcie coś dla klubu bo nadal grono działających jest niewielkie. ja sam zaniedbuje wiele spraw i głupio mi że chłopaki zostali sami z problemami.też włożyłem sporo pieniędzy w klub i nie pozwole żeby wysiłek kilku osób został zniszczony.

ehhh

_________________
Image
WYCHOWANI W NIENAWIśCI RADOMSZCZAńSCY TERRORYśCI


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: NIEPOROZUMIENIA
PostWysłany: Środa, 13 Lut 2008, 22:07 
Offline
Master of Typer 2007

Rejestracja: Niedziela, 5 Paź 2003, 10:48
Posty: 3604
Miejscowość: z fc Bełchatów
a ja sie tam ciesze ze taki temat powstal, bo trzeba bylo sobie wiele wyjasnic i jest jeszcze wiele do wyjasnienia. Kiedys byl pomysl zeby przed runda spotkac sie gdzies z wszystkimi kibicami i sie porozumiec, dogadac, wyjasnic co trzeba . Moze zrobic takei spotkanie? Tylko ciekawe kto na Nie przyjdzie :(

_________________
Image
Image
http://www.vsprint.pl/ Audyt allegro, wsparcie sprzedaży, tworzenie strategi


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: NIEPOROZUMIENIA
PostWysłany: Środa, 13 Lut 2008, 22:30 
Offline
******
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 12 Gru 2003, 17:28
Posty: 1524
Miejscowość: RADOMSKO ALKOFANS
wlasnie,trzeba sie spotkac i wszystko wyjasnic,nie ma co sie napinac,ani komentowac,najblizszy bodajze sprawdzian bedzie na turnieju,juz doszly mnie sluchy,ze moze dojsc do wybrykow,nieuswiadomionym powiem ze chodi o jedna ekipe i jedno osiedle,chyba kazdyw ie o co chodzi,i po co to????pisze juz teraz o tym,bo obydwie ekipy zglosily swoj udzial w turnieju,wiec ostrzegam,co bedzie jak sie miedzy soba pobiją???nie bedzie wstydu???


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: NIEPOROZUMIENIA
PostWysłany: Czwartek, 14 Lut 2008, 10:15 
Offline

Rejestracja: Środa, 10 Paź 2007, 11:21
Posty: 87
Miejscowość: wychowanek
ja mysle ze mozna sie spotkac po sparingu w gidlach i pogadac bezposrednio po meczu,co na to kibice i zarzad?????????????? :smile:

_________________
gramy o honor


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: NIEPOROZUMIENIA
PostWysłany: Czwartek, 14 Lut 2008, 13:56 
Offline
*
*

Rejestracja: Piątek, 13 Lut 2004, 19:50
Posty: 192
Miejscowość: starowiejska
moim zdaniem nie ma sensu robic zadnych spotkan bo i tak nic to nieda !! chyba ze jakies jedno konkretne przed samą rundą gdzie ustalimy wewntetrzna bramke na wyjazdach i usiebie i to tyle, kto sie bedzie burzył bedzie wyrzucany albo napierdalany tak jak kiedys ustalilismy!

_________________
Z tamtej strony Jeziora ....


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: NIEPOROZUMIENIA
PostWysłany: Czwartek, 14 Lut 2008, 15:08 
Offline
*****
*****

Rejestracja: Środa, 31 Mar 2004, 09:00
Posty: 925
Miejscowość: Radomsko
Mysle ze takie spotkanie mogloby sie odbyc na tydzien przed runda rewanzowa, np. miedzy 26 marca a 4kwietnia. Liga rusza 6 kwietnia wiec mysle ze bedzie to odpowiednia pora. Wynajmiemy gdzies salke i sie spotkamy. W planach bylo zorganizowanie takiego spotkania jesienią. Nawet sam Prezes OZPN nalegal zeby zorganizowac taki meeting, wiec jestesmy mu to dluzni. Dzieki za zrozumienie calej sytuacji.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: NIEPOROZUMIENIA
PostWysłany: Poniedziałek, 25 Lut 2008, 13:38 
Offline
**
**

Rejestracja: Piątek, 11 Maj 2007, 14:12
Posty: 260
Miejscowość: TAM GDZIE JEST TYLKO RKS
co do turnieju to juz kibice sami niech kombinuja jak nie dopuścic do starcie sie obu grup kibiców.skoro sie nie umieli dogadac do tej pory to mowi sie trudno.ale do błedów trzeba umiec sie przyznac - w tym teraz tkwi problem. tyle w tym temacie.
jesli chodzi o kibiców to jedyne na co ich stac to jechac na mecz i kogos pogonic w miedzy czasie pare razy dopingując.no moze to już taka moda z zachodu przyszła.....?któz to wie? jak sie napisze że ktos cos zrobił xle to zaraz riposty,obrazy itp . a jak napiszemy ze potrzeba nam kasy to nikt sie nie zainteresuje ani nie zaproponuje nawt 10.dla mnie to jest poprostu porazka. ciekaw jestem skad wogóle kasa na wyjazdy skoro na 4 ligowe mecze wielu jeździło za darmo a inni przepłacali...... ehhhh

_________________
W NASZYCH SERCACH JEST TYLKO RKS




Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group