RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Czwartek, 9 Maj 2024, 13:11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 317 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 32  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: SPARINGI
PostWysłany: Sobota, 22 Mar 2008, 22:50 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: Wtorek, 3 Lip 2007, 15:09
Posty: 14
Miejscowość: RADOMSKO
Bravo nasi!Dobrze ze stwarzamy sytuacje i strzelamy bramki oby tak dalej.... :P

_________________
To My !!! Niechciani Nie Lubiani !!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: SPARINGI
PostWysłany: Niedziela, 23 Mar 2008, 16:02 
Offline
Master of Typer 2007

Rejestracja: Niedziela, 5 Paź 2003, 10:48
Posty: 3604
Miejscowość: z fc Bełchatów
nikt nic nie pisze to moze ja :)
bardzo dobrze wg mie zaprezentowało sie 3 zawodników : obaj strzelcy bramek i Rafał Wawrzyniak. Byli waleczni i umiejetnoscami tez troche blysneli. W meczu przewazalismy, duzo gry w srodku pola. Jesli chodzi o stracona bramke, to w srodku pola ktos od Nas zostal ewidentnie sfaulowany, wszysyc ,mysleli ze sedzie zagwizdze ale puscil gre no i tak padla brama(malo brakowalo a bramkarz by wyjoł). Dużo dały zmiany wprowadzone po przerwie , wydaje mi sie ze sklad z 2 połowy lepiej się prezentował.Brakuje Nam dobrego pomocnika(wogole srodek pola) ktory by polaczył formacje obronną i atak bo napastnicy za dużo piłek nie mieli. No i to na co trener zwracał uwage, wiecej gry zespołowej, sprobować coś drużyna a nie indiwidualnie. Nas kibicow na meczu 5 aut, na początku krzykneliśmy pare razy.

_________________
Image
Image
http://www.vsprint.pl/ Audyt allegro, wsparcie sprzedaży, tworzenie strategi


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: SPARINGI
PostWysłany: Niedziela, 23 Mar 2008, 17:52 
Offline

Rejestracja: Środa, 10 Paź 2007, 11:21
Posty: 87
Miejscowość: wychowanek
środek pola hmm ciekawe stwierdzenie ale sie nie zgadzam ,BRAK SKUTECZNOSCI TO WSZYSTKO a co do zespolowosci to sama przyjdzie jak zagramy wreszcie jednym skladem mecz bo dlatego tak jest a nie co rusz to gra kto inny od poczatku teraz jest czas wyklarowac ekipe i jak juz ja Drozdek znajdzie to i zespolowosc bedzie .Szukajcie srodka jak ten sie nie sprawdzil w tamtej rundzie I BYLO TAK TRAGICZNIE ZE MAMY MIEJSCE JAKIE MAMY, u nas uwidacznia sie brak PATRYKA TYRKA i jak chlopak wroci do gry to zobaczycie lepszy zespol niz w tamtej rundzie. POZDRO i dzieki za mile słowa :(

_________________
gramy o honor


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: SPARINGI
PostWysłany: Niedziela, 23 Mar 2008, 18:20 
Offline
Master of Typer 2007

Rejestracja: Niedziela, 5 Paź 2003, 10:48
Posty: 3604
Miejscowość: z fc Bełchatów
oj Graba, przeciez mecz do przodu, mamy lidera, ale zawsze jest cos do poprawienia. Wiem ze kazdy w gre wklada serce i to jest najwazniejsze

_________________
Image
Image
http://www.vsprint.pl/ Audyt allegro, wsparcie sprzedaży, tworzenie strategi


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: SPARINGI
PostWysłany: Niedziela, 23 Mar 2008, 20:18 
Offline

Rejestracja: Środa, 10 Paź 2007, 11:21
Posty: 87
Miejscowość: wychowanek
is ok mecz do przodu tylko dobrze przeanalizuj sobie KTO te pilki dal chlopakom zeby trafili do bramki czy to aby nie ja bylem czyli śRODEK POMOCY???????????? TAK ZIOM to JA czyli robie to czego sie ode mnie wymaga i czego ja wymagam od siebie zeby nasza eRKSa wygrywala wiec głowa w góre i czekamy na lepsze mecze a będą obiecuje zresztą to widac ze mamy potencjal co do drugiej polowy to gra wygladala lepiej bo wlasnie wiekszosc to stary sklad byl czyli i wieksze zrozumienie pare korekt ktore Robert zrobi i to ruszy tak jak powinno :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

_________________
gramy o honor


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Do graby
PostWysłany: Niedziela, 23 Mar 2008, 23:58 
Offline

Rejestracja: Niedziela, 13 Sty 2008, 17:33
Posty: 18
Miejscowość: Z boiska
Graba ty to sie zawsze strasznie buntujesz. Jak byly te noty to tak samo. Kazdy wyraza swoje zdanie. Wiadomo ze fanie przeczytac o sobie dobrze itp ale nie przejmuj sie tym co pisza. Ja wchodze na boisko robie swoje, zostawiam serce i pluca. A czy ktos to doceni czy nie - jego sprawa. Bo widze ze ty to sie strasznie niedoceniany czujesz na tym forum:) I zawsze uwazasz ze to ty zagrales najlepiej a nikt tego nie docenil:] :r4


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: SPARINGI
PostWysłany: Poniedziałek, 24 Mar 2008, 11:47 
tak ja zgadzam sie z kuba jako pilkarz musisz sie do tego przyzwyczaić ze wiekszość ocen bedzie krytyczna taki juz jest ten zawód nawet przy awansie do a-klasy beda zastrzezeia co do gry zawodników i tego sie nie zmieni trzeba przyjąc godnie krytyke i robić wszystko aby bylo jej jak najmniej i nie obrażaj sie na chlopaków to jest forum i maja prawo pisać to jak to widza i trzeba to uszanować nawet najwieksi maja swoje wzloty i upadki wystarczy Ronaldinho dla przykladu


Góra
  
 
 Temat postu: Re: SPARINGI
PostWysłany: Poniedziałek, 24 Mar 2008, 13:35 
Offline

Rejestracja: Środa, 10 Paź 2007, 11:21
Posty: 87
Miejscowość: wychowanek
nie widze tu zadnego buntu i rownierz pisze swoje zdanie a co kto o mnie mysli i jak mnie ocenia to jego sprawa ja swoje robie i TYLE

_________________
gramy o honor


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: SPARINGI
PostWysłany: Poniedziałek, 24 Mar 2008, 13:36 
Offline

Rejestracja: Środa, 10 Paź 2007, 11:21
Posty: 87
Miejscowość: wychowanek
ty kuba grales najlepiej normalnie BAJKA

_________________
gramy o honor


Góra
 Profil  
 
 Temat postu: Re: SPARINGI
PostWysłany: Poniedziałek, 24 Mar 2008, 13:48 
Offline

Rejestracja: Niedziela, 13 Sty 2008, 17:33
Posty: 18
Miejscowość: Z boiska
No wreszcie ktos docenil moja gre :-)


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 317 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 32  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group