RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Piątek, 29 Mar 2024, 11:52

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1409 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 141  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Informacje z klubu.
PostWysłany: Czwartek, 27 Gru 2007, 21:17 
Offline
***
***

Rejestracja: Środa, 12 Lip 2006, 13:04
Posty: 330
Miejscowość: OS. JADWIGI
W tym temacie w okresie tzw. ogórkowym będą pojawiały się informacje dla kibiców co dzieje się w klubie i jakie decyzje są podejmowane na bieżąco.

Obecnie zajmujemy się podliczeniem finansowym wraz z księgowymi by rozliczyć się jak najszybciej. Znalazły się wreszcie osoby które chcą coś zrobić, tu dzieki dla tomka, ze sam cos wymyslil a nie czekal na innych. konczymy prace nad nowym projektem smyczy, ktore zostana oddane do sprzedazy na poczatku stycznia. mozna je bedzie kupic u osob ze stowarzyszenia oraz najprawdopodobniej na miescie w ktoryms ze sklepow. najprawdopodobniej wraz z nimi do sprzedazy trafia rowniez plakaty i karty pocztowe ze zdjeciem pilkarzy. przypominamy o skladkach za miesiace do grudnia wlacznie. dziekuje kibicom na emigracji ktorzy pieniadze wplacaja zgodnie z terminem. wszystkim tym ktorzy chca wesprzec nas jednorazowo napisze , ze nasz skarbnik jest dostepny na forum pod nickiem popiol. prosze o kontakt z nim. w okolicach 10 stycznia druzyna zacznie przygotowywac sie do nadchodzacego sezonu, nie wykluczone ze pojawia sie nowi zawodnicy.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Niedziela, 30 Gru 2007, 21:56 
Offline
******
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 12 Gru 2003, 17:28
Posty: 1524
Miejscowość: RADOMSKO ALKOFANS
PIASTOWSKA TEAM napisał(a):
NO NASZ TRENER NAJBARDZIEJ LICZY NA JEDNA OSOBE.

korzystajac z okazji,ze piastowska zaczol temat mam kilka pytan.
kiedys w jednym z pubow bylem przy rozmowie kilku piłkarzy rks-u,z pilkarzem czarnych radomsko.Koles od początku nie chial grać w rksie,wiadomo za darmo,tylko szedł tam gdzie pieniadze,na dodatek do znienawidzonego przez nas klubu,nagle gdy zaczoł grzac lawe w czarncyh zaczoł sie interesować rksem i ktos chce go widziec u nas w druzynie,ze to niby spoko chlopak,ze jest w porzo.Doszlo wtedy do ostrej wymiany zdan,ja zaprotestowalem,gdyz wg mnei sprawa jest oczywista,skoro klub jest nowy,to od poczatku musi byc on czysty jak łza,bez zadnych chorągiewek,fałszywców,przeżutów,żadnych afer.To tak jakby do druzyny cracovi,przyszedl pilkarz z wisły,jestem ciekaw ich reakcji.Tu pojawiaja sie dwa pytania.

Jak wygląda sprawa z tym kolesiem????napewno,dzialacze i ci co sie interesują wiedza oco mi chodzi
Czy sprawa jest nadal otwarta czy zamknieta????
wg mnie nie powinno być zadnej rozmowy,bo rks nie jest schroniskiem dla bezdomnych,gdzie moze przyjsc byle kto,tym bardziej ktos z czarnych
prosze o nei kasowanie posta tylko obiektywna odpowiedz


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Poniedziałek, 31 Gru 2007, 12:30 
Offline
****
****
Awatar użytkownika

Rejestracja: Środa, 24 Sty 2007, 15:47
Posty: 633
nie wtracam sie za bardzo bo nie znam sprawy ale sprubuje odpowiedziec ci obiektywnie tak sam od siebie : zmiana klubu dla zawodnika to tak jak bys zmienial zaklad pracy gdy by odechcialo ci sie pracy powiedzmy na Famegu i chcialbys isc do Ysku to nikt by nie patrzal skad przyszedles tylko jak sie sprawdzisz w nowej pracy nie mozesz patrzac ze koles przyszedl z Czarnych bo i w wyzszych ligach sa transfefy np z ŁKS-u do Widzewa albo na odwrut z Polonii W. do Legii czy powiedzmy z Radomska do Bełchatowa a jak wiadomo te wszystkie kluby za soba nie przepadaja ale tak naprawde pilkarza to nie interesuje dla niego wazne jest to co na boisku a nie to co na trybunach i miedzy kibicami takie jest moje zdanie a jak ty na to patrzysz ... nie wiem


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Poniedziałek, 31 Gru 2007, 15:06 
Offline

Rejestracja: Środa, 10 Paź 2007, 11:21
Posty: 87
Miejscowość: wychowanek
Mam nadzieje ze jak dojdzie do tego ze ci dwaj kopacze do nas dolacza choc ja temu jestem przeciwny to nie stanie sie tak ze dograja u nas do pierwszej lepszej oferty finansowej z jakiegos pipidowka , bo nie moze byc tak ze zabiora komus miejsce nawet w sportowej rywalizacji odbuduja forme i nas oleja poprostu, a nasi moze i troche slabsi z tego powodu sie podlamia i odejda od nas , co wiecej chodzi tu o ludzi ktorzy zostali w czarnuchach typowo dla kasy i z marzeniami o grze u kurka slugi wlodarka i tadka,wiec trzeba sie nad tym zastanowic bo ci goscie mieli juz mozliwosc gry w RKS wczesniej i nie chcieli wiec??????????

_________________
gramy o honor


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Poniedziałek, 31 Gru 2007, 16:17 
Offline
******
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 12 Gru 2003, 17:28
Posty: 1524
Miejscowość: RADOMSKO ALKOFANS
eRKSa ( fc. LONDON ) napisał(a):
wyzszych ligach sa transfefy np z ŁKS-u do Widzewa albo na odwrut z Polonii W. do Legii czy powiedzmy z Radomska do Bełchatowa a jak wiadomo te wszystkie kluby za soba nie przepadaja

tak owszem ,masz racje,tylko ze tam chodzi o kase,jakbym grał w lksie,a widzew daje mi dwa razy tyle to wiadomo,ze ide tam gdzie jest lepiej,normalka,praca,ale w rksie sytuacja jest specyficzna,poniewaz,zanim powstal rks 1979,organizowane byly spotkania,treningi,duzo osobo przychodzilo,duzo odchodizlo,zostali najtwardsi,najwierniejsi,ci co wierzyli w rks,nie ci co sie smiali pod nosem,ze to nie wypali.Jednym z takich ktorzy sa od poczatku do konca,jest na przyklad wojtasek,.Jak on sam mowi pilkarze o ktorych mowie,mieli okazje do nas wstapic,ale nie skorzystali,poszli za pieniadzem,teraz gdy cha grac u nas bo tam grzeją lawe,nagle sa kolegami,itd,Moze ktos powie to tylko pilkarz,ale dla mnei druzyna ktora ma szerg szpiegow,podklada nam kłody przy kazdej okazji,zmawia przeciwko nam innych,tak jak chocby slynna zmowa na kolegium w sprawie oddania meczy walkowerem,to nie byl przypadek.Dla mnei sprawa jest oczywista,skoro my o tym wiemy,a nie siedzimy razem z czarnymi,to tym bardziej pilkarze czarnych na pewno sa nastrajani przez kurka,itd,przeciwko nam.Skoro taki legion dostaje kase zeby ans obczerniac na lamach gazety,to czemu ja mama ufac pilkarzowi czarnych,który dostaje od nich hajs,wspolnie z nimi baluje,itd????Dlaczego nikt z zarzadu sie na ten temat nie wypowie????mnie to boli i smiem twierdzic ze nie mozemy dopuscic do takiej sytuacji.Klub jest zalozony w koncu przez kibicow,prawda???po jakims meczu poszliscie na mecz czarnych i ich wyzywaliscie,a teraz co????zapraszacie ich piulkarzy do nas????


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Poniedziałek, 31 Gru 2007, 19:17 
Offline
***
***

Rejestracja: Środa, 12 Lip 2006, 13:04
Posty: 330
Miejscowość: OS. JADWIGI
wiec napisze. krotko bo temat jest denny. wszelkie wzmocnienia leżą w kwestii trenera i to on a nie nikt inny, a juz na pewno NIE KTOŚ KTO NIE DOŁOŻYŁ DO DZIAŁALNOŚCI TEGO KLUBU NIC! ANI SKŁADKI ANI PRACY W JEGO POWSTANIU! nie bedzie zabieral na zaden z tych tematow zdania.

o wzmocnieniach RKS 1979 decydowac bedzie trener, ktoremu zarzad w pelni ufa i wierzy ze jeszcze nie jedna runda i nie jeden sezon spedzi u nas.
na chwile obecna nie ma tematu przejscia do klubu zadnego pilkarza, ani z Czarnych ani z Izolatora Bugachwały. Klub najprawdopodobniej oposci jeden zawodnik z przyczyn niezaleznych od nas i od niego. podzielam zdanie kolegi wyzej. zacznijcie zapisywac sie do stowarzyszenia, wplacac terminowo skladki i samemu starac sie cos zalatwic a nie jedynie piszecie na forum. pozdrawiam. Szczesliwego Nowego 2008 Roku dla Nas wszystkich i dla naszego RKS 1979 :)

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Poniedziałek, 31 Gru 2007, 21:01 
Offline
*****
*****

Rejestracja: Środa, 31 Mar 2004, 09:00
Posty: 925
Miejscowość: Radomsko
Wiecej takich bezrobotnych pilkarzy pojawi sie w czarnych gdy zrobia awans do kolejnej klasy rozgrywkowej. Na chwile obecna maja moze 2-3 zawodnikow ktorymi moga pograc w lidze okregowej i wyzej. Latem bedzie tam z pewnoscia spore przetasowanie. Do wymiany jest 90% skladu(w czarnych). Wiekszosc tych kopaczy zdaje sobie z tego sprawe i kreci juz cos na boku. My robimy swoje i priorytetem jest awans do A-klasy z pierwszego miejsca.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Środa, 2 Sty 2008, 13:29 
Offline

Rejestracja: Środa, 10 Paź 2007, 11:21
Posty: 87
Miejscowość: wychowanek
FORUM JEST OD TEGO ZEBY GADAC O TAKICH TEMATACH,PIANKA POZDRO :twisted: :x :twisted:

_________________
gramy o honor


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Środa, 2 Sty 2008, 13:41 
Offline
**
**

Rejestracja: Piątek, 11 Maj 2007, 14:12
Posty: 260
Miejscowość: TAM GDZIE JEST TYLKO RKS
PIANKA nie złośc sie.myslisz że ja czy inni zawodnicy dobrze sie bedziemy czuć grając z kolesiem z czarnych? napewno nie.juz jeden był na treningu przed sezonem i miło tego nie wspomina bo co chwila leciały teksty i zrezygnował. Co do kolesia na którym bardzo zalezy ROBERTOWI to nie żaden zawodnik czarnych.w sumie to juz narobiłes zamieszania i kazdy teraz bedzie kopał kto to jest i skąd.to jest tajemnica dopóki ta osoba nie zgodzi sie grać w RKS 1979. tyle z mojej strony.

_________________
W NASZYCH SERCACH JEST TYLKO RKS




Image


Góra
 Profil  
 
PostWysłany: Środa, 2 Sty 2008, 14:24 
Offline
******
******
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 12 Gru 2003, 17:28
Posty: 1524
Miejscowość: RADOMSKO ALKOFANS
PIASTOWSKA TEAM napisał(a):
. Co do kolesia na którym bardzo zalezy ROBERTOWI to nie żaden zawodnik czarnych.w sumie to juz narobiłes zamieszania i kazdy teraz bedzie kopał kto to jest i skąd.to jest tajemnica .

dzieki za info,to chialem uslyszec,konkretna odpowiedz konkretnego czlowieka,a nie jakies teksty,ze to trener decyduje kto bedzie gral.Reszta mnie nie interesuje


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1409 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 141  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group