RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Piątek, 17 Maj 2024, 02:40

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 27 Cze 2007, 20:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: Niedziela, 25 Sie 2002, 20:59
Posty: 78
Jocker napisał(a):
od dziecinstwa a mam 22 lata kibicowałem RKS RADOMSKO i moge powiedziec ze jestem wielkim fanatykiem tego zespołu


Tylko swinia nie zmienia pogladow przez cale zycie...

A po za tym co to znaczy od dziecinstwa ?
Ja na pierwszym meczu w Radomsku bylem w 1981 moze 82, ale to byl jakis miedzynarodowy turniej mlodziezowy, na mecze RKS'u zaczalem chodzic w 1992 ... a moze 1991 .. nie pamietam dokladnie.

A teraz co .. RKS'u nie ma...


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 27 Cze 2007, 20:19 
Offline
*
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: Niedziela, 14 Gru 2003, 18:31
Posty: 110
Miejscowość: R-sko;Św. Jadwiga Stra&e
Weź mnie nie rozpierdalaj krasnalu jeden. Ja mam 27 lat i na RKS stary mnie brał w latach 80' i zawszę będę żółto - niebieski a nie jakiś czarnuch za pieniądze kibic...

_________________
Szturmowcy'00


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 27 Cze 2007, 20:44 
Offline
****
****

Rejestracja: Piątek, 28 Lis 2003, 15:50
Posty: 561
Miejscowość: z drogi
Krasnal napisał(a):
nagad napisał(a):
tak zalozylismy wlasny klub

Wlasnie, ... to co zalozyliscie to nowy twor
...niedocenianie historii Czarnych...

a co maja ci czarni wspolnego z historia Czarnych
troche konsekwencji w pogladach bo sie gubisz

_________________
ma drużyna - ma jedyna!
ImageImage


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 27 Cze 2007, 21:45 
Offline
******
******

Rejestracja: Środa, 13 Paź 2004, 18:35
Posty: 2746
Miejscowość: z Tysiąclecia
Widac Krasnal coś tam próbujesz jakos sie i to nie wiem czym wykazać ale niestety Ci to nie wychodzi. Żyj sobie tam w Krakowie i jeżeli masz sie tak wypowiadac jak wypowiadasz sie teraz to lepiej nic nie pisz.
A jak chcesz kibicowac czarnym to kibicuj.

_________________
W POLSCE LICZY SIE TYLKO JEDNO MIASTO - RADOMSKO
W RADOMSKU LICZY SIE TYLKO JEDEN KLUB - RKS RADOMSKO

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 27 Cze 2007, 22:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: Niedziela, 25 Sie 2002, 20:59
Posty: 78
macie racje... nie pasuje juz to waszego poziomu...

w mysl powiedzenia...
nie dyskutuj z debilem.. najpierw sprowadzi cie o swojego poziomu a pozniej pokona doswiadczeniem ...
znikam z tego forum

jak tu jest jakis admin to prosze o usuniecie mojego konta.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 27 Cze 2007, 22:30 
Offline
****
****

Rejestracja: Piątek, 28 Lis 2003, 15:50
Posty: 561
Miejscowość: z drogi
dokladnie, drogi adminie prosze sie wziasc do roboty

debilom (i tu znize sie do twojego poziomu bo to ty w odpowiedzi na konkretny argument nazywasz wszystkich uzytkownikow forum debilami :shock: ) mowimy stanowcze nie!!

nara

_________________
ma drużyna - ma jedyna!
ImageImage


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 27 Cze 2007, 23:15 
Offline
***
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czwartek, 3 Lut 2005, 18:56
Posty: 435
Miejscowość: RADOMSKO
Troche kłótni sie narobiło... ale w tym co napisał Krasnal bylo sporo prawdy. Bez kasy Tadka nie bylo by takiej histori RKS... wiadomo ze on lubi pilke i teraz proboje to samo zdziałać z Czarnymi. Moze mu wyjdzie i zostanie na dluzej w jakies wyzszej klasie rozgrywkowej i nie mozemy mu zyczyc zle i podkladac nóg bo to jest klub z Radomska oni sa inna bajka i niech sie bawią swoimi klockami My mamy swoj klub i mozemy tylko liczyc na to by Oni nie wpieprzali się nam.
tyle ode mnie.

_________________
ImageImageImage

:x !!! Nigdy NIE ZGINIE RKS Nigdy NIE ZGINIE !!! :x


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 28 Cze 2007, 06:09 
Offline
******
******

Rejestracja: Czwartek, 10 Cze 2004, 11:06
Posty: 1808
Miejscowość: Folwarki
Pawson napisał(a):
Troche kłótni sie narobiło... ale w tym co napisał Krasnal bylo sporo prawdy. Bez kasy Tadka nie bylo by takiej histori RKS... wiadomo ze on lubi pilke i teraz proboje to samo zdziałać z Czarnymi. Moze mu wyjdzie i zostanie na dluzej w jakies wyzszej klasie rozgrywkowej i nie mozemy mu zyczyc zle i podkladac nóg bo to jest klub z Radomska oni sa inna bajka i niech sie bawią swoimi klockami My mamy swoj klub i mozemy tylko liczyc na to by Oni nie wpieprzali się nam.
tyle ode mnie.


Pawson nie robiłeś nic by założyć klub, awiedz, że Tadek jak najchętniej podkłada nam nogę byle nam się nei udało. :x

_________________
Ból to cena jaką płacimy za siłę!
I'm show you HOW GREAT I AM !!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 28 Cze 2007, 07:35 
Offline
Master of Typer 2005
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czwartek, 20 Lis 2003, 19:48
Posty: 1427
Miejscowość: RadomskO
Panowie :x po chuj to maja czytać inni :x macie jakies problemy to umowcie sie na piwo i przedyskutujcie to miedzy soba.

_________________
Image
TO TRZEBA PRZEŻYĆ ŻEBY TO ZROZUMIEĆ ABY W TO UWIERZYĆ !


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 28 Cze 2007, 10:05 
Offline
***
***
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czwartek, 3 Lut 2005, 18:56
Posty: 435
Miejscowość: RADOMSKO
gofer100 napisał(a):
Pawson napisał(a):
Troche kłótni sie narobiło... ale w tym co napisał Krasnal bylo sporo prawdy. Bez kasy Tadka nie bylo by takiej histori RKS... wiadomo ze on lubi pilke i teraz proboje to samo zdziałać z Czarnymi. Moze mu wyjdzie i zostanie na dluzej w jakies wyzszej klasie rozgrywkowej i nie mozemy mu zyczyc zle i podkladac nóg bo to jest klub z Radomska oni sa inna bajka i niech sie bawią swoimi klockami My mamy swoj klub i mozemy tylko liczyc na to by Oni nie wpieprzali się nam.
tyle ode mnie.


Pawson nie robiłeś nic by założyć klub, awiedz, że Tadek jak najchętniej podkłada nam nogę byle nam się nei udało. :x


OK mowiac ze nie zrobilem nic by zalozyc klub chodzi Ci o to pogrubione zanie? czyli mam pisać Macie swój klub?. Po drugie co mialem zrobic ani nie jestem pelnoletni ani nie mam doswiaczenia w tego typu sprawach to nic nie moglbym zdzialac, szacunek dla tych którzy do tego doszli, ja moge tylko jakos nieznaczne pomoc fnansowo... Po trzecie napisalem ze mozemy tylko liczyc by TAdek nie podkladal nam nog.

PS. Szakal mysle ze forum jest włąsnie od tego! a jesli inni maja tego nie czytac to postaraj sie o uaktywnienie funkcji by czytac posty mogl tylko uzytkownik zarejestrowany, z tego co pametam ta opcja nie przeszla w ankiecie.

_________________
ImageImageImage

:x !!! Nigdy NIE ZGINIE RKS Nigdy NIE ZGINIE !!! :x


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group