RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Piątek, 17 Maj 2024, 02:33

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Sobota, 23 Cze 2007, 14:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czwartek, 17 Sie 2006, 10:44
Posty: 74
Miejscowość: Radomsko
Według mnie szczegolnie dziadki z głownej beda podjarani 3 liga w Radomsku i dla nich to bedzie bez roznicy czy grac beda,, Czarni " czy RKS !!! Beda pewnie pieprzyc głupoty ze ,, na B klase zal chodzic i ogladac ,, dziadostwo " a 3 liga to juc cos " :mad:

W Radomsku liczy sie tylko RKS i jesli kiedys chodzili na RKS a teraz beda chcieli ogladac ,, klub za pieniadze " to co to za kibice :x

_________________
MOJA JEDYNA MIŁOSC TO RKS!!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 25 Cze 2007, 11:09 
Offline
***
***

Rejestracja: Sobota, 18 Lis 2006, 14:13
Posty: 404
W co gra Paradyż?
Działacze KS Paradyż, tak przynajmniej twierdzi prezes klubu Grzegorz Mikucki, zawiesili rozmowy w sprawie przekazania trzecioligowej druzyny z Tadeuszem Dąbrowskim, UKS SMS Łódź i Wartą Sieradz.
- Ze względów formalnych - twierdzi prezes. - Ale jakich, nie mogę powiedzieć.Wszystko wyjaśni się w przyszły poniedziałek.Możliwy jest jednak i taki scenariusz, że wycofamy zespół z ligi nie przekazując drużyny nikomu.
Naszym zdaniem, jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniadze.Potwierdza to zresztą Janusz Matusiak, dyrektor UKS SMS Łódź. - Ja tam w każdej chwili moge przejąć miejsce w trzeciej lidze od Paradyża, lecz bezpłatnie. O żadnych pieniądzach mowy nie ma. W zamian jestem gotów przekazać im piątą ligę. Tyle tylko, że paradyżanie zamilkli.Podobnie myśla tez w Sieradzu.A w Paradyżu?Jak będą mysleć za długo to skończy sie na tym, że okręg łódzki straci, bez walki i za zupełną darmochę miejsce w III lidze.

źródło:Dziennik Łódzki


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 26 Cze 2007, 19:56 
Offline
Master of Typer 2007

Rejestracja: Niedziela, 5 Paź 2003, 10:48
Posty: 3604
Miejscowość: z fc Bełchatów
http://90minut.pl/news.php?id=577162

no i po sprawie

_________________
Image
Image
http://www.vsprint.pl/ Audyt allegro, wsparcie sprzedaży, tworzenie strategi


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 27 Cze 2007, 04:29 
Offline
****
****

Rejestracja: Środa, 15 Gru 2004, 14:31
Posty: 666
no i dobrze 8)


a moze Pogoń przeniosa do R-ska :lol:


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 27 Cze 2007, 07:44 
Offline
Master of Typer 2006,2009

Rejestracja: Środa, 5 Maj 2004, 19:45
Posty: 389
Miejscowość: WWA
Tadeusz widocznie przegrał aukcję :-P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 27 Cze 2007, 12:08 
Offline
******
******

Rejestracja: Środa, 13 Paź 2004, 18:35
Posty: 2746
Miejscowość: z Tysiąclecia
Nie pozostaje nic innego jak powiedziec że Panu juz dziekujemy. 8)

_________________
W POLSCE LICZY SIE TYLKO JEDNO MIASTO - RADOMSKO
W RADOMSKU LICZY SIE TYLKO JEDEN KLUB - RKS RADOMSKO

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 27 Cze 2007, 13:40 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: Niedziela, 25 Sie 2002, 20:59
Posty: 78
Brylant napisał(a):
Ciekawe co Czarni napiszą w historii swojego klubu, Sukcesy: Awans z B klasy do 3 ligi :lol: To jest polska piłka :-/



.. Albo jestescie tacy mlodzi, albo nie znacie historii wlasnego miasta albo jedno i drugie....

RKS RADOMSKO powstal z polaczenia dwoch radomszczanskich klubow.. Czarnych i Stali... Z tych dwoch bardziej utytulowanym byl klub Czarni Radomsko.. Grali napewno w III lidze w 60-latach a nie jestem pewien czy nawet nie w II... ale tego pewien nie jestem, to ze Stali i Czarnych wywodzili sie pozniejsi pilkarze reprezentacji Polski: Jan Beniger, Jerzy Sadek ...
Nazwa: Czarni Radomsko zdecydowanie ma historie i to znacznie bogatsza niz nazwa RKS Radomsko...

A wasze teksty o tym ze za pieniadze mozna kupic wszytsko to juz czysta hipokryzja.. (o ile ktos z Was zna znaczenie tego slowa) Jakos nie przeszkadzalo Wam jak za pieniadze tego samego czlowieka T. Dabrowskiego kupowana byla II a pozniej I liga !?!? I niech mi tu nikt nie wyjezdza z tekstami ze bylismy tacy dobrzy i sami to wygralismy.. owszem dobrzy bylismy ale gdyby nie podsypywanie sedziow i przeciwnikow naszych rywali w walce o awans to by kiszka z tego wyszla.

Prawda jest taka ze RKS Radomsko przestal istniec... T. Dabrowski reaktywowal klub Czarni Radomsko, natomiast Wy teraz chcecie stworzyc nowy twor RKS 1979 Radomsko, ktory ma kontynuowac to co reprezentowal soba RKS Radomsko.. Tylko musicie pamietac ze Czarni Radomsko to bylo cos co sie na tamte czasy liczylo (obecnie spokojnie mozna owczesna III lige porownywac do obecnej I ligi) natomiast RKS Radomsko przed Dabrowski to szarosc i nijakosc.. Platanie sie w najlepszym wypadku po okregowce. Wiec jak piszecie o tym czlowieku to zastanowcie sie co dzieki niemu i jego kasie przezyliscie.

Dla mnie jako dla Kibica i Radomszczanina z pochodzenia wazne jest to ze w koncu zaczyna sie cos dziac, ze pilka w tym miescie zaczyna sie podnosic i czy klub ktory bedzie reprezentowal miasto bedzie sie nazywal Czarni, RKS, TED, Wrona czy jeszcze inaczej nie ma znaczenia, znaczenie ma to ze po tej nazwie bedzie slowo RADOMSKO... i to sie liczy.

Pozdrowienia
Krasnal


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 27 Cze 2007, 14:18 
Offline
******
******

Rejestracja: Środa, 13 Paź 2004, 18:35
Posty: 2746
Miejscowość: z Tysiąclecia
Cytuj:
Dla mnie jako dla Kibica i Radomszczanina z pochodzenia wazne jest to ze w koncu zaczyna sie cos dziac, ze pilka w tym miescie zaczyna sie podnosic i czy klub ktory bedzie reprezentowal miasto bedzie sie nazywal Czarni, RKS, TED, Wrona czy jeszcze inaczej nie ma znaczenia, znaczenie ma to ze po tej nazwie bedzie slowo RADOMSKO... i to sie liczy.



Z tego co napisałeś to wynika to że skoro ( tu podaje przykład na sobie nie innych i jest to moje zdanie tak więc bez napinki ) od dziecinstwa a mam 22 lata kibicowałem RKS RADOMSKO i moge powiedziec ze jestem wielkim fanatykiem tego zespołu mam przechodzic na inny klub dlatego ze nie ma juz RKSu a jest inny który ma w nazwie RADOMSKO. No bez przesady
:? Jak nie ma mojego klubu to mówi sie trudno. Nikt i nic mi nie zabierze tego co z tym klubem przeżyłem i mojej wiary w ten klub.

To co jak np. w Łodzi likwidują ŁKS to kibice ŁKSu musza kibicować RTSowi bo w ich nazwie jest Łódz. Wybacz moze sie myle ale z tego co ty napisałeś tak to widze. Moge sie mylić ale to jest forum i kazdy ma prawo sie wypowiedzieć.BEZ NAPINKI

_________________
W POLSCE LICZY SIE TYLKO JEDNO MIASTO - RADOMSKO
W RADOMSKU LICZY SIE TYLKO JEDEN KLUB - RKS RADOMSKO

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 27 Cze 2007, 16:05 
Offline
****
****

Rejestracja: Piątek, 28 Lis 2003, 15:50
Posty: 561
Miejscowość: z drogi
tak zalozylismy wlasny klub zeby bylo wszystko jasne co sie w Nim dzieje i co wazniejsze mieli na to wplyw, zebysmy na koniec nie zostali na lodzie. jesli komus to nie odpowiada ma przeciez alternatywe w postaci czarnych

_________________
ma drużyna - ma jedyna!
ImageImage


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Środa, 27 Cze 2007, 20:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: Niedziela, 25 Sie 2002, 20:59
Posty: 78
nagad napisał(a):
tak zalozylismy wlasny klub

Wlasnie, ... to co zalozyliscie to nowy twor i bez napinki, ale RKS'u poprostu juz nie ma...

To co mnie wkurzylo to impertynencje pod adresem Tadka... i niedocenianie historii Czarnych...

pozdro


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 54 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group