RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Piątek, 17 Maj 2024, 01:53

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 80 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: OSTATNIA SZANSA
PostWysłany: Poniedziałek, 21 Maj 2007, 12:11 
Offline
**
**

Rejestracja: Piątek, 11 Maj 2007, 14:12
Posty: 260
Miejscowość: TAM GDZIE JEST TYLKO RKS
DZISIAJ TO JEST W PONIEDZIAŁEK O GODZ.11 ODBYŁO SIE SPOTKANIE ZARZADU RKS RADOMSKO Z WŁADZAMI MIASTA,POWIATU I I PRZEDSTAWICIELAMI RADY BIZNESU.NIE ZABRAKŁO TAKZE NAS KIBICÓW .SPOTKANIE MIAŁO NA CELU PRZEDSTAWINIE SYTUSCJI NASZEGO KLUBU I ZAPOZNANIE SIE Z DZLSZYMI DZIAŁANIAMI TAKZE KLUBU JAK I ZE SPOSOBEM POMOCY ZE STRONY MIASTA I LUDZI BIZNESU.SPOTKANIE PRZEBIEGAŁO W MIŁEJ ATMOSFERZE.WSZYSCY UCZESTNICY WYRAZILI ZAINTERSOWANIE JAK CHĘĆ POMOCY NASZEJ DRUZYNIE.ZARZĄD KLUBU PRZEDSTAWIŁ LIST OTWARTY RO WŁADZ MIASTA W KTÓRYM TO PRZEDSTAWIŁ PROPOZYCJE UTWORZENIA GRUPY LUDZI MAJACEJ NA CELU ZAPOZNANIE SIE Z SYTUACJA W KLUBIE,I PODJĘCIE DZIAŁAŃ MAJACYCH NA CELU POMOC KLUBOWI I MIEJMY NADZIEJE PRZEJĘCIE STADIONU PRZEZ MIASTO.W SUMIE TO JEDYNE WYJSCIE Z CAŁEJ SYTUACJI NA KTÓRE WŁADZE MIASTA PRZYSTAJA.PO GODZINEJ I W SUMIE KRÓTKIEJ WYMIANIE ZDAŃ PODJETO DECYZJE O POWSTANIU TAKIEGO WŁASNIE PODMIOTU W SKŁAD KTÓREGO WCHODZI 15 OSÓB.OBECNE OSOBY BARDZO SZYBKO ZADEKLAROWAŁY SWOJA DZIAŁALNOŚC W TEJ WŁASNIE GRUPIE I W SKŁAD JEJ WCHODZA -CZŁONKOWIE ZARZĄDU KLUBU,WŁADZE MIASTA WLADZE POWIATU,PRZEDSTAWICIEL RADY BIZNESU,PRZEDSTAWICIEL POSŁA MACIEJEWSKIEGO I OCZYWIŚCIE 2 OSOBY Z KLUBU KIBICA.Z PROŚBA O UCZESTNICTWO NAS KIBICÓW W TEJ GRUPIE WYSTAPIŁA PANI PREZYDENT,KTÓRA PODZIEKOWAŁA NAM ZA PRZYBYCIE.CO DO WSTEPNYCH USTALEŃ TO NIE MOZNA NADAL STWIERDZIĆ CZY KLUB ROZPOCZNIE ROZGRYWKI OD PRZYSZŁEGO SEZONU.SPRAWA JEST BARDZO TRUDNA I TO JUZ NIE ZALEZY NIESTETY OD MIASTA TYLKO OD ZARZADU KLUBU.A SYTUACJA JAK WIEMY JEST NIECIEKAWA-NIE MA PIENIEDZY NA WODE,PRĄD,ANI NAWET NA PALIWO DO KOSIARKI!!!JEDYNE CO JEST PEWNE I CIESZY TO TO,ZE WŁADZE MIASTA STANOWCZO ZAPOWIEDZIAŁY ZE BEDA CZYNIC WSZYSTKO W OPARCIU O PRAWO ABY STADION ISTNIAŁ DALEJ I CO WAZNE SŁUŻYM NAN RADOMSZACZANOM. CZYLI MIASTO CHCE PRZEJĄĆ STADION ALE PRZY WSPARCIU WŁADZ POWIATU ITP.PORUSZONO TAKZE TEMAT STADIONU PRZY ULICY KOSCIUSZKI I BYC MOZE TEZ COS TAM SIE ZACZNIE DZIAC.ALE TERAZ TRZEBA POCZEKAC CO PRZYNIASA KOLEJNE DNI .TRZEBA BYC DOBREJ MYSLI.JAK TO OCENILI DZIAŁACZE RKSU I PRZEDSTAWICIELE RADY BIZNESU -POJAWIŁO SIE SWIATEŁKO W TUNELU I TO BARDZO CIESZY.ZASKOCZENIEM BYŁO DLA MNIE ZAANGAZOWANIE ZE STRONY BIZNESOWCÓW KTÓRZY BARDZO CHETNIE POMOGA I WIDZA TAKZE INNE POTRZEBNE INWESTYCJE WOKÓŁ STADIONU.

TERAZ POZASTAŁO NAM WYŁONIC 2 OSOBY KTÓRE BEDA REPREZENTOWAŁY NAS W TEJ 15 NA NAJBLIZSZYM ZEBRANIU.Z TYM ŻE MUSZA TO BYC OSOBY ODPOWIEDZIALNE I POSIADAJACE TROCHE WIEDZY ,ABY BYŁY NA KAZDYM ZEBRANIU BO NIC NAM NIE MOZE UMKNAC.MYSLE ZE TO NIE JEST KŁPOT.TERAZ CZEKAMY NA PROPOZYCJE.JA MOGE REPREZENTOWAC NAS KIBICÓW BO ZNAM JUZ GŁEBIEJ TEMAT .CZEKAM NA WASZE ZDANIE.


KOLEJNE SPOTKANIE ODBĘDZIE SIE W NAJBLIZSZY PIATEK O GODZINIE 9:00 .W SPOTKANIU TYM WEŻMIE JUZ UDZIAŁ TYLKO WYMIENIONA WYZEJ 15.BEDZIE TO NA SALI 104 I MAM NADZIEJE ZE ZOSTANIEMY TAM WPUSZCZENI W WIEKSZEJ LICZBIE.

W TYM DZIALE BEDZIEMY RELACJONOWAC PRZEBIEG ROZMÓW I INFORMOWAC O PLNOWANYCH DZIAŁANIACH.BEDZIEMY TAKZE WYMIENIAC NAZWISKA OSÓB BARDZIEJ ZAANGAZOWANYCH W TA SPRAWE JAK I OSÓB MNIEJ ZAINTERESOWANYCH ZEBY WSZYSCY WIEDZIELI KOMU ZALEZY ....

TERAZ JESZCZE PRZEPROWADZONA ZOSTANIE ROZMOWA Z PREZESEM RZEŹNICZAKIEM,I ZAPOZNAMY BLIZEJ Z PLANAMI NA NOWY SEZON.ZA KILKA DNI OPISZEMY CO SIE DZIEJE Z KLUBEM.TO TYLE NARAZIE.I ZAPRASZAM DO DALSZEGO SLEDZENIA LOSU NASZEGO KLUBU.

NIGDY NIE ZGINIE,RKS NIGDY NIE ZGINIE

_________________
W NASZYCH SERCACH JEST TYLKO RKS




Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 21 Maj 2007, 15:07 
Offline
******
******

Rejestracja: Czwartek, 10 Cze 2004, 11:06
Posty: 1808
Miejscowość: Folwarki
mój głos jak najbardziej masz. :smile:

_________________
Ból to cena jaką płacimy za siłę!
I'm show you HOW GREAT I AM !!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 21 Maj 2007, 15:23 
Offline
Master of Typer 2008,2010
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 15 Paź 2004, 23:29
Posty: 1849
Miejscowość: BEZprzynależności
No to czekamy na inne propozycje kandydatów.

_________________
cham, prostak, egoista - różnie mawiają, odpalam race i umiem zwinąć język w rurkę... tylko piję, przeklinam i się ciągle opierdalam !!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 21 Maj 2007, 15:38 
Offline
***
***

Rejestracja: Sobota, 18 Lis 2006, 14:13
Posty: 404
No to, chociaż na tę chwilę warto się cieszyć,że jest jakakolwiek nadzieja. Odnośnie osób, które miały by reprezentować klub to mam do autora tekstu pytanie - Jakie obowiązki spoczywałyby wlaśnie na ludziach z klubu kibica RKS ? Tak jak napisałes powinny być to osoby "posiadające troche wiedzy" - w calej stanowczości się z tym zgadzam i popieram Twoją kandydaturę. Prócz Ciebie, tak sądze, znam jeszcze jedną osobę która mogła by reprezentować klub ( pisze, że znam bo nie znam jej opini na ten temat i nie wiem czy by się zgodziła ) w każdym razie na pewno ją zapytam i ona sama się zdeklaruje lub nie. Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 21 Maj 2007, 15:47 
Offline
**
**

Rejestracja: Piątek, 11 Maj 2007, 14:12
Posty: 260
Miejscowość: TAM GDZIE JEST TYLKO RKS
to jakie beda zadania czekały nas kibiców okaże sie dopiero w piątek.mysle że wtedy wybrany zostanie przewodniczący i przydzielone zostana inne funkcje.co by to nie było to bedziemy sie starac wykonywac swoje obowiazki jak najlepiej,wkoncu stac nas na to.ale mysle ze to nie bedzie nic trudnego.najwazniejsze ze dokładnie zapoznamy sie z sytuacja w klubie i dowiemy sie kto za co odpowiada.

_________________
W NASZYCH SERCACH JEST TYLKO RKS




Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 21 Maj 2007, 17:34 
Offline
***
***

Rejestracja: Sobota, 18 Lis 2006, 14:13
Posty: 404
Dzieki za odpowiedz.Fajnie, że w końcu cos drgnęło w tej patowej sytuacji - oby z heppy endem. Pozdro :o


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 21 Maj 2007, 17:39 
Offline
Master of Typer 2007

Rejestracja: Niedziela, 5 Paź 2003, 10:48
Posty: 3604
Miejscowość: z fc Bełchatów
Bosman Ty sie tym interesujesz, zaufany człowiek jestes - nie wiem co Ty o tym myślisz ale ja Ciebie zgłaszam, zastanów się

_________________
Image
Image
http://www.vsprint.pl/ Audyt allegro, wsparcie sprzedaży, tworzenie strategi


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 21 Maj 2007, 17:51 
Offline
***
***

Rejestracja: Sobota, 18 Lis 2006, 14:13
Posty: 404
Mlekołak bardzo mi miło, że o mnie pomyslałeś, ale ja chyba odmówie. Niestety studia dzienne ( na codzień nie mieszkam w Radomsku ) troche by mi i, przede wszystkim WAM, komplikowały zebrania, a nie chciałbym zawieść czyjegoś zaufania. Na prawdę mam na myśli jedną konkretną osobę, no może i nawet dwie. Porozmawiam z nimi.Może zdecydują się...
Pozdrawiam


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 21 Maj 2007, 20:52 
Offline
*****
*****

Rejestracja: Środa, 31 Mar 2004, 09:00
Posty: 925
Miejscowość: Radomsko
ehhh zenada jak to czytam ---> "SPOTKANIE PRZEBIEGAŁO W MIŁEJ ATMOSFERZE...WSZYSCY WYRAZILI CHĘĆ POMOCY ...ZARZĄD KLUBU PRZEDSTAWIŁ LIST OTWARTY DO WŁADZ MIASTA W KTÓRYM TO PRZEDSTAWIŁ PROPOZYCJE UTWORZENIA GRUPY LUDZI MAJACEJ NA CELU ZAPOZNANIE SIE Z SYTUACJA W KLUBIE,I PODJĘCIE DZIAŁAŃ MAJACYCH NA CELU POMOC KLUBOWI I MIEJMY NADZIEJE PRZEJĘCIE STADIONU PRZEZ MIASTO,ITD,ITP,ETC..."

Dla tych co zapomnieli przypominam iz takie spotkanie mialo juz miejsce 29.01 w siedzibie klubu RKS przy Brzeznickiej(WALNE SPRAWOZDAWCZE Z DZIALALNOSCI ZA 2006)
Spotkanie tez przebiegalo w milej atmosferze, wszyscy uczestnicy(tudziez przedstawiciele Rady Miasta i Rady Powiatu) tez wyrazili chec pomocy klubowi, ba nawet powstala podobna komisja majaca na celu zapoznanie sie z sytuacja w klubie. Co wiecej grupa ta pozyskala nawet 13 tys z puli 33tys zl potrzebnych do zamkniecia budzetu klubu. Po tym zebraniu przedstawiono w UM dokumenty potrzebne do zapoznania sie z oferta RKSu(czyt. oferta dla UM dotycaca przejecia stadionu), itd,itp,etc.... ch*j!!

De ja vu czy co?? Powtorka z rozrywki?? Nie kumam-PIASTOWSKA TEAM prosze o wiecej szczegolow..

Ludzie z tymi ludzmi nie ma co gadac! Myslicie ze pomoga klubowi, jak do tej pory tego nie zrobili? To dzieki nim RKS nie wystartowal w rundzie wiosennej, dzieki nim druzyna seniorow zostala rozwiazana, a wszystko co do tej pory zrobili w kierunku pilki w Radomsku to pozwolenie Czarnym na rozgrywanie meczy na stadionie RKS(a oto tadkowi chodzilo nie??).
Nie wierze juz w zadne obietnice obecnie rzadzacych ani P.Prezydent w/s pomocy RKS. Ja tez co tydzien deklaruje pomoc dzieciom w Afryce choc tak na prawde gowno mnie one obchodza bo mam swoje wlasne. Z nimi sprawa ma sie tak samo. Mogli pomoc w styczniu kiedy klub konal, to kazali zlozyc dokumenty w UM - tak jak na studiach - prosze zlozyc podanie w dziekanacie i czekac na rozpatrzenie(2tygodnie+2tygodnie na odeslanie odpowiedzi, a jak poczta zastrajkuje to dojdzie 2 miesiace po czasie. Niestety pacjent zmarl.....
Jedyne wyjscie z calej sytuacji to pojscie w slady TED-a(niezle to sobie wymyslil-my do usranej smierci bedziemy walczyc o nasz klub a on za kilka lat bedzie mial 3/2 lige) i zalozenie wlasnego klubu od podstaw, z dzialaczy bedacych kibicami, kibicow bedacych pilkarzami. Przeciez tez mozna zlozyc podanie w UM o wynajecie stadionu do rozegrania meczu.

Przemyslmy to i wezmy sie do roboty. GKS Kat. juz walczy o 2 lige...
A my sie cofamy niestety.

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 22 Maj 2007, 05:44 
Offline
******
******

Rejestracja: Środa, 13 Paź 2004, 18:35
Posty: 2746
Miejscowość: z Tysiąclecia
Jak wiemy P.prezydent obiecywała pomoc klubowi juz wczesniej.Jak sie okazało nawet nie raczyła przyjśc na zebranie.nastepnie odbyło sie kolejne zebranie na którym po raz kolejny zabrakło naszej pani prezydent.jak wiemy każdy zawsze duzo obiecuje a jak dochodzi co do czego to czarna magia.Zobaczymy co bedzie w piątek i jakie zapadną decycje.Ale znając zycie decyzje beda takie jak do tej pory czyli nic.Mam nadzieje że sie myle i już w piątek poznamy całą prawde.

_________________
W POLSCE LICZY SIE TYLKO JEDNO MIASTO - RADOMSKO
W RADOMSKU LICZY SIE TYLKO JEDEN KLUB - RKS RADOMSKO

Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 80 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group