RKS Radomsko

Forum kibiców
Obecny czas: Środa, 15 Maj 2024, 09:03

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
PostWysłany: Niedziela, 12 Mar 2006, 13:17 
Offline
*
*

Rejestracja: Wtorek, 16 Sie 2005, 10:07
Posty: 143
Chodzi mi o sprawdzone info dotyczące następnego sezonu. Gdzie wystartujemy, co z długami, czy klub posiada jeszcze jakiś zawodników, kto ewentualnie może dojść, z kim są prowadzone i czy w ogóle są rozmowy, jaki trener. Myśle że część z nas ma już jakieś sprawdzone info a przecież niedużo czasu pozostało do następnego sezonu!!! :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Niedziela, 12 Mar 2006, 17:06 
Offline
******
******

Rejestracja: Czwartek, 10 Cze 2004, 11:06
Posty: 1808
Miejscowość: Folwarki
Drużyna ma być od kwietnia. Są prowadzone rozmowy z kilkoma zawodnikami i ze sponsorami. póki co idzie wszystko w dobrym kierunku.

_________________
Ból to cena jaką płacimy za siłę!
I'm show you HOW GREAT I AM !!!


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 3 Kwi 2006, 15:36 
Offline
*****
*****
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czwartek, 26 Sie 2004, 18:17
Posty: 981
Miejscowość: RADOMSKO
dzisiaj uslyszalem strasznie dziwna informacje od jakeigos goscia z zarzadu :? Ów czlowiek twierdzi ze pzpn przyznalk racje Radomsku w sprawie Rasica ale pieniedzy nie da moze je jedynie przekazac na ... uwaga ... oswietlenie i podgrzewana murawe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: pojebani ludzie :mad: 2 750 000 zl niby mialo isc na to ulepszenie bosika ale to nie jest informacja pewna , dziele sie tylko nowymi nowinami , a druzyna ma byc tworzona po swietach .. bedzie dobrze !

_________________
HEJ HO RADOMSKO!!

Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 3 Kwi 2006, 19:11 
Offline
Master of Typer 2005
Awatar użytkownika

Rejestracja: Czwartek, 20 Lis 2003, 19:48
Posty: 1427
Miejscowość: RadomskO
tak jasne a ja slyszalem ze dostajemy 5mln (sprawa Rasica )i zaczynamy w 4 lidze

wiec cos tu jest nie tak :/

ale mimo to miejmy nadzieje ze wszystko sie jakos ulozy trzeba wierzyc bo wiara duzo potrafi kto nie wierzy ten duzo traci

bedzie dobrze chlopaki :P

_________________
Image
TO TRZEBA PRZEŻYĆ ŻEBY TO ZROZUMIEĆ ABY W TO UWIERZYĆ !


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 3 Kwi 2006, 19:26 
Offline
Master of Typer 2007

Rejestracja: Niedziela, 5 Paź 2003, 10:48
Posty: 3604
Miejscowość: z fc Bełchatów
podobno w gazecei radomszczanskiej było tak napisane . . . ale to prima a prilis :/

P.S. Wiara gory przenosi

_________________
Image
Image
http://www.vsprint.pl/ Audyt allegro, wsparcie sprzedaży, tworzenie strategi


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Poniedziałek, 3 Kwi 2006, 22:26 
Offline
*
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: Poniedziałek, 19 Kwi 2004, 17:46
Posty: 199
Miejscowość: POKOLENIE BUNTU'04
Ogulnie to bedziemy miec 5 lub 4 lige zalezy jakich bedziemy mieli zawodników na która lige. A z pieniedzmi to jest chyba nie prawda ze ma je dac pzpn na oswietlenie i na podgrzewana murawe tylko mamy je dostac normalnie co do pieniedzy nie jestem pewien.


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Wtorek, 4 Kwi 2006, 12:23 
Offline
**
**
Awatar użytkownika

Rejestracja: Piątek, 5 Sie 2005, 08:16
Posty: 212
ja slyszalem okolo 1 miesiaca temu o tych mialo byc cos okolo 2.500-3.500 ale nic nie mowilem bo to nic wtedy nie bylo pewnego. Z tego co slyszalem to zawodnicy maja juz zaplacone pensje z 3 ligi i podobno Kowalczyk i Jozwiak maja wrocic do nas, ale to nie jest pewne. slyszalem o tym ale nie wiem czy gosciu mowil prawde o Kowalczyku i Jozwiaku. 8) 8) NIECH ZYJE RKS. BOJTA SIE CHAMY DO 3 LIGI WRACAMY. :lol:

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Niedziela, 9 Kwi 2006, 14:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: Środa, 16 Lis 2005, 21:25
Posty: 9
Miejscowość: Jestem z miasta!!!
Martwi mnie to, że mamy juz 9 kwietnia a nadal nie mamy zadnych oficjalnych informacji dotyczcych naszej druzyny. Miejmy nadzieje ze jak najszybciej powstanie, i ze bedzie dobrze przygotowana do sezonu pod wzgledemfizycznym i organizacyjnym :? czyli ze nie zakonczy sezonu po kilku kolejkach :( :(


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Czwartek, 13 Kwi 2006, 11:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: Poniedziałek, 24 Maj 2004, 22:31
Posty: 13
Miejscowość: radomsko
Ja niestety myśle i płakać mi sie chce normalnie, że nic z tego nie będzie bo jakoś nie chce mi sie wierzyć że Lenk jest w stanie coś zrobić z tym klubem!!!
Ale nadzieja pozostaje :P :P :P :P :P


Góra
 Profil  
 
 Temat postu:
PostWysłany: Piątek, 14 Kwi 2006, 09:38 
Offline
*
*
Awatar użytkownika

Rejestracja: Sobota, 11 Lut 2006, 19:42
Posty: 104
Miejscowość: z Radomska
a ja wczoraj jechalem o 11 kolo stadnionu i widzialem jakis chlopakow, ktorzy przyszli na trening i nawet jakies samochody tam i mam nadzieje ze zaczeli juz trenowac :P :P :P :P

_________________
Image


Góra
 Profil  
 
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group